Sušický High Point MTB Maraton 2021:
Zbývá: -1 dní
Přihlášeno: 30 lidí
Memoriál Evy Hrabové 2021:
Zbývá: 14 dní
Přihlášeno: 6 lidí

Memoriál Evy Hrabové 2016 je již minulostí

Zdravím všechny

Memoriál Evy Hrabové 2016 máme za sebou. Jménem pořadatelů bych moc rád všem poděkoval za účast a nebo podporu při běhu. 75 běžců je krásné číslo. Jsme téže moc rádi, že se nám zvyšuje sportovní úroveň závodu.

Na výsledcích a fotogalerii se pracuje.

Touto cestou bych téže velice rád poděkoval všem sponzorům. Jedná se zejména o:

- město Sušice;

- HANNAH Czech a.s.;

- Sušické lesy a služby, s.r.o.;

- HUSKY CZ, s.r.o.

Díky moc

Autor
20.3.2016 - dlouhán

Memoriál Evy Hrabové již dnes

Přátelé

Už je to tady, den D. Včera jsme pro Vás naznačili trať a připravili zázemí na Svatoboru.

Všichni, kdo se zúčastní závodu budou mají nárok na občerstvení (máme výtečné vídeňské sušické párky) a na jeden nápoj dle vlastního výběru (k dispozici bude svařák, čaj, limo, voda a pivko).

Ti co budou na "bedně" se mohou těšit na poháry a krásné věcné ceny.

Věříme, že jste vyladili formu právě na dnes. Pro ty co jste příhlášeni a nebo rozhodnuti že poběžíte Vám přejeme hodně štěstí v závodě.

No a vy co se ještě rozhodujete, přijďte jste srdečně vítáni.

Přijďte se podívat jako diváci, někteří z nás Vaše hlasivky v hadovce budeme potřebovat - já určitě ano.

Za pořadatele Vás všechny zdraví Dlouhán

 

Autor
19.3.2016 - dlouhán

Zhodnocení uplynulé cyklistické sezóny

 

Přátelé

 

Cyklistická sezóna 2015 je nenávratně za námi. Takže je na čase jí zhodnotit. Mě osobně se moc nepovedla celou sezónu jsem se trápil zkrátka nebylo to ono. No aspoň mám co zlepšovat v příštím roce... O tom však psát nechci, to si každý musí zhodnotit sám jak a co se mu podařilo. Velice rád bych však zhodnotil uplynulou sezónu z hlediska námi pořádaných závodů.

 

Tradičně v měsíci březnu pořádáme běžecké závody do vrchu Svatobor ve spolupráci s Michalem Hrabým pod názvem "Memoriál Evy Hrabové". Myslíme si, že závod si našel své příznice i z řad velmi kvalitních běžců, takže o budoucnost závodu se nemusíme obávat. Pokusíme se zlepšit propagaci závodu, tak aby se účast závodníků navyšovala.

 

V dalším, tradičním, tentokrát červnovém termínu pořádáme MTB závody. Děláme dětské i dospělé závody. Velice rád bych zhodnotil každý zvlášť:

Dětské závody - počet dětských závodníků se nám pohybuje okolo 70. Myslíme si, že je to slušné číslo i když bychom zvládli více účastníků. Velkým kladem je to, že se nám zvyšuje počet dětí ve starších kategoriích. Do budoucna se nemusíme obávat o osud závodu. Samozřejmě jej chceme nadále vylepšovat, tak aby byl atraktivnější. Určitě chceme zachovat různé úrovně technické náročnosti tratí, rádi bychom tratě prodloužili.

Hlavní závod - tradičně pořádáme XC (cross country) závod po vrchu Svatobor. Již v loňském ročníku a letos se nám to potvrdilo, že klesá počet účastníků v hlavním závodě. 35 závodníků je opravdu málo. My se však nechceme s tímto trendem smířit, a tak se nám nabízí několik variant řešení:

1. zachování XC závodu ve stávající podobě (třeba i se změnami).

2. již několik let si pohráváme s myšlenkou uspořádat v okolí Sušice, vrchu Svatobor a vrchu Stráž MTB maraton. Tato myšlenka je sice na první pohled krásná ale její realizace není ale vůbec jednoduchá. Není nikde dáno, že se nám to podaří bude záležet na mnoha faktorech. Největší problém spatřujeme v pořadatelů ochotných nám pomoci.

3. další možné řešení je úplné zrušení dospělých závodů - což samozřejmě zatím nechceme.

Velice vážně se téže zabýváme myšlenkou změnit zázemí závodu, zatím nám nejlépe vychází ostrov Santos, ale to je pouze ve stádiu úvah.

 

Pravděpodobně navždy zmizí z kalendáře měsíce září závod a to "Sušický trojboj". Nezdá se nám moc efektivní a povzbudivé po minimálně mesíci příprav přivítat na závodě 12 závodníků (z toho jsou čtyři z našeho pořádajícícho týmu). Je to škoda ale nevidíme jiné řešení.

 

Co říci závěrem?

Chtěli jsme Vás poprosit o zpětnou rekaci na tento článek v podobě seriózní odpovědi na naší novou anketu, můžete nám napsat na e-mail, zavolat nám, nebo se jen tak s námi setkat třeba u pivka, kde si můžeme o o všem pokecat. Každý dobrý nápad se cení.

 

DÍDY MOC, zdraví Vás Venca, Vláďa, Zdeněk a Jirka

Autor
12.11.2015 - dlouhán

Zrušení Sušického dvojboje

Vážení přátelé

Velice se všem omlouváme, ale z technických důvodů letošní ročník Sušického dvojboje plánovaného na 19.9.2015 neproběhne.

Již teď však náš tým pracuje na bikové trati (z části inovované) Extreme challenge 2015 který se koná dne 10.10.2015.

Zároveň si Vás dovolujeme pozvat na tradiční závod Časovky do vrchu Svatobor "SVATOBOR TOUR" konaný dne 26.9.2015. Závod tradičně pořádá SKI CLUB Sušice. Více na svatobortour.cz.

Autor
13.9.2015 - dlouhán

High point Svatobor cup 2015 přípravy jsou ve finále a již zítra ZÁVODY

Přátelé

Přináším Vám novinky k dnešnímu dni.

Tratě vyznačeny, pípy připraveny, limo pivo nakoupeno, steaky naloženy, dobrá nálada je téže, no a zítra doufáme že se uvidíme na dalším ročníku závodů horských kol High point Svatobor Cup 2015.

Všichni jste vřele vítáni.

Jeden okruh hlavního závodu má následující parametry, délka 2 400 m převýšení 100m. Počty okruhů, které Vás čekají naleznete v sekci kategorie.

Start hlavního závodu je posunut do Horních Dvorců na konec asfaltové cesty. Čas a způsob startu by se neměnil. Cíl bude samozřejmě na louce v zázemí závodu - smozřejmě nepřijdete o závěrečný průjezd příkopem.

Dětská trať v nejdelší variantě měří 800 m. Máme již tradičně připravené tři náročnosti trati:

- děti do 6 let pojedou úplně jednoduchý okruh bez technické náročnosti;

- děti  od 7 do 10 let pojedou okruhy mírně náročnější včetně vysekané trati v lese a u potoka (nepojedou tzv. bikrosovou trať) vpravo hned po startu závodu;

- no a děti od 11 let do 14 let pojedou komplet celé kruhy.

Letos je závod zařazen do pošumavské ligy horských kol, konkrétně se bude jednat o druhý závod tohoto seriálu.

Všichni jste srdečně vítáni. Přijďte závodit nebo fandit. Určitě se Vám bude v Sušici líbit.

Zvou Vás kluci z High point bike teamu Sušice - Venca, Jirka, Vláďa a Karhy

 

Zde Vám přináším pár fotografií z trati

Technická část trati plná zatáček - následuje po projetí nejvyššího bodu trati kde bude tradiční "High point prémie" - vyhlášena bude nejrychlejší žena a muž na prémii v prvním kole

Technická vracečka, která Vás bude směřovat k "High point prémii"

Známý sjezdík "sing" s loňských ročníků "Svatobor cup"

mapka hlavního závodu (kliknutím se Vám mapka zvětší)

Mapka dětských závodů (kliknutím se Vám mapka zvětší)

Autor
12.6.2015 - dlouhán

Sušický horský běh 2015 je za námi

S malým zpožděním, ještě jednou díky všem závodníkům za účast, podmínky byly letos i přes chladnější počasí vcelku dobré. Hlavně nám nepršelo!

Dále velké poděkování patří i partnerům závodu - Město Sušice a Sportoviště města Sušice, NUTRILITE, Pivovar u Švelchů, BDP Plus, Ostrov Santos, Informační a Strážní služba NP Šumava, Chata Svatobor Tomáš Hána, Lom Slatina, Bike a Ski Aleš Hrabý, Pekařství Rendl, Zahradnictví Moureček, SvětBěhu.cz, Brusírna skla - Rajský dvůr, Papírnictví Gallery, Ponáth řezničtí mistři Sušice, Lékárna Galenos, Cykloservis Míčka, Dopla PAP, Euronics, INTERSPORT, Elektric - František Vozka,. A nakonec nesmím samozřejmě zapomenout na kamarády a kamarádky, kteří nám s organizací pomáhaly.

Ještě bychom chtěli také poděkovat všem rodičům, kteří se zúčastnili Sušického horského běhu 2015, ať již aktivně v kterémkoli z běhů, nebo pouze jako doprovod svých závodících dětí. Rovněž doufáme, že jak pro rodiče, tak pro děti to byl příjemný zážitek.

Věříme, že průběh závodu nikoho nezklamal a že všichni byli spokojeni.

Po uzavření letošího roku samozřejmě vše zhodnotíme a tím pádem čekáme na Vaše názory, připomínky, nápady apod.

Z naší strany mohu za všechny pořadatele (ještě jednou jim děkujeme) prohlásit, že jsme pro vaši spokojenost udělali maximum.

Výsledky budou během dnešního dne zde na webu, fotografie postupně v následujících dnech.

Takže ještě jednou poděkování za účast A ZA PODPORU.

Autor
19.4.2015 - dlouhán

Sušický horský běh 2015 se rychle blíží

Vážení přítelé a příznivci Sušického horského běhu přináším Vám aktualitu před závodem od pořadatelského týmu i s plakátem na akci

 

Druhá výzva Sušického horského běhu 2015 – Připoj se!

Rok se opět sešel s rokem a organizátoři Sušického horského běhu 2015 (SHB 2015) zvou běžce z blízka i daleka k poměření svých sil na již čtvrtém ročníku. V rámci sportovního ducha jsme pro připravili atraktivní okruh v délce 22 km v okolí Sušice s výběhem na kopec Sedlo.

Při závodu dne 18.04. 2015, nohy vás závodníků budou zdolávat těžká stoupání, pasáže v lesích po různých cestách a také seběhy při kterých se vaše oči budou moci kochat výhledy na okolí Sušice a Šumavu.

Celé martýrium hlavního závodu, které bude odstartováno v 13:30 hod, následně doprovodí od 13:45 hod závody dětí na trasách, které pořadatelský tým připravuje pro jednotlivé věkové kategorie v prostoru ostrova Santos.

Oproti loňské premiéře na tomto okruhu vás nečeká žádná velká změna, jen spíše drobnosti v organizaci zabezpečení a doufáme, že vše k lepšímu. Ponecháváme skoro stejný termín, polovina dubna, a doufáme že počasí pro nás bude přívětivé jako třeba v loni.

V době, kdy vaši rodinný příslušníci a nebo parťáci budou lapat po dechu na trati, se budete moci věnovat třeba pití výborného sušického piva SUŠIČÁK z pivovaru od Švelchů, dále opékání špekáčků na otevřeném ohni, hudební reprodukci a to na SANTOSU v LUHU, který se i letos stane zázemím celé akce a kde se o vás bude starat personál TRADIČNÍHO KLOUBU. Pokud počasí nebude přívětivé nebude chybět občerstvení s punčem či svářákem nebo grilovanými klobásami.

Ať sluníčko a teplo a nebo déšť a zima, tak vždy vše ve společnosti lidí naladěných na stejnou vlnu.

Přijměte tímto naše pozvání na SUŠICKÝ HORSKÝ BĚH 2015 - 18.04. 2015 a přijeďte s rodinou a přáteli strávit pěknou sportovní sobotu na Santos v Sušici.

Dávejte dohromady také dvojice neboť kdo nenatrénuje a zaváhá, neběží! :)

Více informací naleznete na zde ve "Vzkazníku".

Věříme, že příchozí sportovcům připraví pro start odpovídající kulisu a užijí si slavnostní start s nimi.

Organizátoři SHB 2015

 

Autor
5.4.2015 - dlouhán

Memoriál Evy Hrabové 2015 je již minulostí

Vážení přátelé

Tak, a je to za námi. Píši samozřejmě o Memoriálu Evy Hrabové 2015 konaném 21.3. Na start se nás postavilo 61 závoďáků. Potěšující je, že na trať vyběhlo i šest dětí. Sluníčko hřálo místy až dost, takže k pěkným výkonům nic nebránilo. Nemohu zapomenout na skvělé diváky podél trati, kteří nás povzbuzovali seč jim hlasivky stačily. No jen tak mimochodom mě to zrovna moc nepomohlo, ale jak se říká kde nic není ani smrt nebere....

Výkony byly skvělé. Celkově vyhrál Michal Kadoch ze Salomon teamu za úžasný čas 22 min 35 s. Ženy se téže činily na trať jich vyběhlo celkem třináct. Všechny porazila Šárka Grabmüllerová ze Ski Vimperk v pro mě nepochopitelném čase 24 min 54 s a v celkovém pořadí byla na 9 místě !!!! Všem účastníkům děkujeme a ke skvělým výkonům gratulujeme.

Naše poděkování samozřejmě musíme směřovat k našim sponzorům. Bez jejich podpory by se takové akce nedaly pořádat. Jedná se zejména o:

- Město Sušice;

- Husky cz, s.r.o.

Na dokreslení atmosféry závodu přikládám pár fotografií

Ještě jednou díky a doufáme, že jsme se letos neviděli naposledy. Sezóna se teprve rozjíždí. Sledujte naše stránky, kde se dozvíte o dalších námi pořádaných akcích. Nejbližší závod se kterým pomáháme našim kamarádům z týmu SHB je Sušický horský běh 2015 konaný 18.4.2015 viz. naše stránky.

 

Autor
22.3.2015 - dlouhán

Plákat na akci Memoriál Evy Hrabové

Dobrý den přátelé

Přináším Vám zde aktuální plakát na námi pořádanou akci Memoriál Evy Hrabové 2015

Autor
9.3.2015 - dlouhán

Memoriál Evy Hrabové již za 18 dní

Vážení přátelé

Již za osmnáct dní nás čeká letošní první námi organizovaný závod a to Memoriál Evy Hrabové 2015 konaný dne 21.3.2015. Do sekce závody byly přidány propozice k závodu včetně formuláře k přihlášení.

Teď nezbývá nic jiného než potrénovat a přihlásit se. Všichni jste srdečně zváni.

 

Zve Vás organizační tým - Michal Hrabý a High point Bike team Sušice

Autor
2.3.2015 - dlouhán

Memoriál Evy Hrabové již za necelé čtyři týdny

Vážení přátelé, kamarádi

Jménem High point bike teamu Sušice a Michala Hrabého si Vás dovoluji pozvat na již tradiční březnový závod v běhu do vrchu Svatobor a to na Memoriál Evy Hrabové konaný dne 21.3.2015. Program závodu je totožný jako v loňském roce. V Brzké době se na našich stránkách objeví propozice k závodu včetně formuláře k přihlášení.

Všichni jste srdečně zváni

Na dokreslení loňské skvělé atmosféry a úžasných výkonů přikládám pár fotografií

Autor
23.2.2015 - dlouhán

Poděkování za pomoc a účast na Sušickém High point Trojboji 20104

Přátelé

Tak Sušický High point trojboj 2014 je minulostí a tak bychom velice rádi poděkovali všem sponzorům, bez jejichž příspěvku nebo pomoci by nebylo možné akci pořádat:

- Město Sušice

- Sport Schwarzkopf s.r.o.

- JAKŠ-reality s.r.o.

- Sušické lesy a služby s.r.o.

- Centrum Gastronomie Sušice s.r.o.

 

Samozřejmě bychom velice rádi poděkovali všem účastníkům závodu. Bez Vás by nemělo význam takovou sportovní akci pořádat.

 

V neposlední míře naše poděkování směřuje všem těm, kteří nám pomohli z organizací závodu. Díky Lucko,  Míro, Radku, Jaruško, Tomáši a Jíro.

 

No a zapomenout nemůžeme téže na naše rodiny, protože ty to táhli a táhnou celou dobu s námi. Bez nich a jejich podpory to opravdu nejde.Na výsledcích a fotogalerii se pracuje.

 

DÍKY MOC Václav, Láďa a Jirka

 

 

Autor
15.9.2014 - dlouhán

Aktuality z přípravy Sušického trojboje

Přátelé

Právě jsem se vrátil z kontroly stavu bikové trati trojboje. Trať je i po deštích ve slušném stavu. V průběhu čtvrtka a pátku dojde k jejímu vyznačení a úpravě (především vysekání nad skokanským můstkem).

Ve středu pro Vás chystáme občerstvení v podobě nakládání kuřecích steaků.

Ještě se musíme trochu modlit za slušné počasí, neboť předpověď zatím není úplně příznivá ale věřím že to klapne a na závod bude azůro :), :), :).

Takže nic nám nebrání k tomu aby se akce povedla na 100 %. Těšíme se na Vás. Podrobnosti k závodu naleznete v propozicích.

 

Autor
8.9.2014 - dlouhán

šestý ročník sušického trojboje se kvapem blíží

Vážení přátelé

jako již tradičně pro Vás na září chystáme Sušický trojboj. Letošní ročník již bude šestý a konat se bude 13.9.2014. Trať je v podstatě stejná.

1. čeká nás silniční výjezd na vrch svatobor přes Ján a Odolenov. Kdo nemá silniční kolo není limitován v účasti, neboť může objet celý závod na horském kole, pouze na vrchu Svatobor kde bude hlídané depo na výměnu kol, bude muset imitovat výměnu kola (posazením do držáku kol a jeho následným sundáním);

2. druhý údsek trati je převážně veden ze Svatoboru dolů do prostoru zázemí (samozřejmě to není jen sjezd). Trať kopíruje část XC trati kterou někteří z Vás objeli v červnu s tím rozdílem, že se jede v protisměru;

3. závěrečný třetí úsek nás čeká po příjedu do depa (zázemí závodu), kde se přezujeme do maratonek a dáme si tři kolečka v lesoparku Luh o délce tratě dohromady něco přes 3 km. Dámy poběží pouze jeden okruh.

V propozicích naleznete podrobnosti o závodě, kde naleznete aktivní odkaz na přihlášku k závodu.

V cíli má každý účastník závodu nárok na občerstvení a nápoj (jako tradičně).

Věříme, že Vás nás přijde podpořit účastí na tomto velmi netradičním závodě, velice rádi bychom tento závod v případě zájmu zachovali i do dalších let.

Těšíme se na Vás High point bike team Sušice

Autor
17.8.2014 - dlouhán

Jak jsme jeli maraton v Karlových Varech

Vážení přátelé

přináším Vám další reportáž, tentokrát o tom jak jsme vyrazli na AM bike maraton do Karlových Varů. Uskutečnil se minulou sobotu tj. 9.8.2014 a jeli jsme ho ve dvou členech našeho teamu. Já a Zdeněk Karhan (karhy).

Již loni jsem zjistil (letos jsem se v tom akorát utvrdil), že se nejedná o úplně jednoduchý závod, délka 58 km a převýšení 1500 m hovoří za vše. Navíc kdo zná Karlovy Vary, tak ví že kopce v okolí nejsou vůbec jednoduché - prudké, plné vraceček, šotolinové a plné volných kamenů. Zkrátka technika jak má být. Prý se jedná o jeden z nejtěžších závodů v seriálu Kola pro život. Teď trochu fotek ze závodu.

Těsně před startem nám bylo ještě hej

Zdeněk dorazil do cíle na skvělém 210 místě celkově - když se k tomu připočte, že část závodu objel bez sedla a navíc to byl jeho první bike maraton tak klobouk dolů

dlouhán dorazil do cíle na velmi pěkném 256 místě celkově a 57 v kategorii

Zdeňkův výraz v cíli hovoří za vše "ty jo na co jsem se to dal" - no byl trošičku prošitý

lok studené Coly přišel v cíli vhod

Autor
11.8.2014 - dlouhán

Úspěchy Sušické cyklistiky v Berouně minulou sobotu

Vážení přátelé

Velice rád bych připomněl úspěchy Sušických cyklistů - našich přátel z rantlu na 24 hodinovce v Berouně minulý víkend 26-27.7.2014.

Nejprestižnějšího úspěchu dosáhli Pavel Oudes z Bike Racing Sušice a Josef Podlipský z Jiko Čácha Sušice v kategorii 24 hodin dvojice open - a to 2.místo

Michal Hrabý z Jiko Čácha Sušice vyhrál kategorii 12 hodin solo muži

1. místo vybojovali v kategorii 12 hodin dvojice muži Michal Janeček z Jiko Čácha Sušice a Karel Suchý z Kovo Sklo

V neposlední řadě na krásném 2 místě v kategorii 12 hodin mix skončili Jaruška a František Křížovi - kteří reprezentovali Sušici ovšem v dresech High point bike teamu Sušice

Za krásné výsledky všem upřímě gratulujeme

 

Autor
1.8.2014 - dlouhán

Závod kola pro život v Praze

Přátelé

Přináším Vám aktualitu ze života našeho teamu. Dne 26.7.2014 jsme vyrazili na závod kola pro život Karlštejn tour v Praze. Tentokrát jsme vyrazili dva Dlouhán a Václav. Byli jsme přihlášeni na hlavní závod v délce 53 km s převýšením 1100 m. Jelikož jsme tento závod nejeli poprvé věděli jsme, že nás nečeká nic jednoduchého, prudké výjezdy a sjezdy, spousta krásných a technických sniglů a konec závodu byl okořeněn sjezdem po schodech z Radotína o délce cca. 300 m.

O náročnosti závodu hovoří fakt, že jsem ještě při žádném závodě neviděl tolik zraněných při trati. Doufám po ošetření byli všichni pokud možno OK. Hlavního závodu se zúčastnilo cca.800 závodníků.

Teď fotogalerie.

Závodu samozřejmě předchází pečlivá příprava kol i sama sebe

Po startu nám bylo ještě hej

Dlouhán v cíli dokončil na krásném 335 místě a 77 v kategorii

Václav dokončil na pěkném 507 místě a 120 v kategorii

 

Autor
27.7.2014 - dlouhán

Výjezd na Lipno

Zdravím všechny přátele cyklistiky

po menším zdržení Vám přináším článek o tom, jak jsme vyrazili na Lipno. Jde o každoroční tradiční výjezd, který se letos uskutečnil dne 6.7.2014. Vyrazili jsme v balíku 10 cyklistů. Trasa měří okolo 200 km. Letos jsme zvolili novou část při jízdě tam přes stoupání na Zadov, pod Kobylou doleva a po krásném afaltu až na Borovou Ladu. Při jízdě zpět jsme využili nové cyklostezky okolo Lipna až do Českých Žlebů.

Nálada v balíku byla výborná, hlavně když Pepa ze Zdeňkem za to zatáhli tak my ostatní jsme byli jak na gumě. Na dokreslení přináším pár fotografií, více v naleznete v galerii.

Tradiční sraz jsme měli v osm ráno na rantlu

Na oběd jsme se tradičně zastavili restauraci v Karlových Dvorech, no a samozřejmostí bylo dietní cyklistické jídlo i pití

cesta zpět po cyklostezce okolo Lipna

čekání na "prémii" v Kvildě

Autor
10.7.2014 - dlouhán

vzpomínka na minulý týden a 14.6.2014 High point Svatobor cup

Tak již týden uběhl od závodů. Věřím, že všichni účastníci jste se bavili, minimálně stejně dobře jako my pořadatelé. Díky za účast.

Na připomenutí pár fotografií

Bez sponzorů by jsme to nedali

Dětských závodů se celkem zúčastnilo 55 závoďáků

Velmi populární byl dětský koutek

Hlavního závodu ze zúčastnilo 47 závoďáků, absolutně na 4 kola a prémii vyhrál Michal Janeček z JIKO Čácha

Autor
22.6.2014 - dlouhán

High point Svatobor cup 2014 se kvapem blíží

Vážení přátelé

tak se nám závod nezadržitelně blíží, přípravy jsou na něj v plném proudu. Již za dva dny a je to tu. Máte poslední příležitost se předem přihlásit na našich stránkách a tím dostanete dárek od pořadatelů. Peníze lze složit při přihlášení na místě.

Autor
12.6.2014 - dlouhán
  1 2 3 4 ...   5
Dlouhán:  Sprchy a wc zajištěno v areálu
17.9.2021 09:13:45
Radka:  Ahoj, je mozne se jeste registrovat na detsky zavod mtb marathon? Dekuji
16.9.2021 20:16:31
Vojtěch Legát:  Ahoj, je v areálu možnost se osprchovat po závodě? Nebo skáčeme do Otavy? :-D
16.9.2021 18:01:58
Dlouhán to Martin:  Respektujeme ale musíš se přihlásit
16.9.2021 16:54:30
Martin:  Zaplatím na místě. Z principu nikam neuvádím nikdy rodné číslo ani jako VS.
15.9.2021 19:05:28
Dlouhán to Jarda:  Náš systém bohužel neodpovídá na přihlášení. Nicméně přihlášení tam od Vás je, takže vše OK. Těšíme se na sobotu
14.9.2021 13:21:01
Jarda:  Ahoj, prosím, najdu někde seznam přihlášených na MTB Maraton? Nevím jestli se mi povedlo odeslat přihlášku, ani v mailu nemám žádné potvrzení. Díky.
14.9.2021 12:24:17
Dlouhán:  Je spušteno přihlašování na Memoriál Evy Hrabové
8.9.2021 09:39:22
Generální partner:
Hlavní partner:
Mediální partneři:
TEAM obléká: