Sušický High Point MTB Maraton:
Zbývá: -89 dní
Přihlášeno: 62 lidí
Svatobor tour 2018:
Zbývá: -75 dní
Přihlášeno: 0 lidí

Memoriál Evy Hrabové 2014

 

 

Autor
11.3.2014 - dlouhán

Aktualita k SHB 2014

Zdravim všechny příznivce Sušického horského běhu

Do sekce trať závodu byl přidán odkaz na mapu závodu s vyobrazením zázemí, startu a cíle závodu.

Autor
12.2.2014 - dlouhán

Na běžky to ještě jde

Aktualita k 9.2.2014

Ta jsme včera vyrazili na běžky do Německa na Bretterschachten. Počasí super. Na tu letošní sněhovou bídu to ještě šlo. Stopy supr upravené i když většinou ledové. Na důkaz přikládám foto.

 

Autor
9.2.2014 - dlouhán

Aktualita Sušický horský běh

Zdravím

Byly aktualizovány propozice na Sušický horský běh 2014, přidány i v německém a anglickém jazyce. Dodána mapka závodu včetně převýšení, zatím pouze v jako fotografie. V dohledné době se pokusím se přidat i aktivní mapku.

Autor
28.1.2014 - dlouhán

Výlet za sluníčkem

Po kratší odmlce jsem si dovolil vložit další příspěvek za života našeho teamu.

Tak jsme včera vyrazili na společný výlet na Šumavu, která je bohužel beze sněhu. Ale to nám neubralo na dobré náladě. Šli jsme ze Špičáckého sedla na Černé jezero poté přes kopec na Čertovo jezero a somzřejmě zpět. Na závěr jsme se pěkně nadlábli na Rovince.

 

 

Autor
19.1.2014 - dlouhán

PF 2014

Vážení kamarádi a přátelé

Celý náš tým Vám přeje do roku 2014 spousty zdraví, mraky štěstí a kvanta úspěšně naježděných kilomterů v sedle Vašeho biku či silničky. Téže děkujeme za Vaši přízeň a věříme že se rádi zúčastníte akcí námi pořádaných v roce 2014.

 

Autor
25.12.2013 - dlouhán

Problémy s naším webem vyřešeny

Přátelé:

Konečně se nám podařilo vyřešit problémy s našimi stránkami, a tak Vám můžu přinést následující pozitivní informace:

1. na stránkách v sekci galerie jsou přidány fotografie z akcí které jsme pořádali. Další budou přibývat, takže si je můžete prohlížet při dlouhých zimních večerech.

2. byly přidány propozice na Sušický horský běh (SHB) konaný dne 19.4.2014. Závod je plný novinek od pořádání dětských závodů v běhu, po novinky v hlavním závodě. Více v sekci propozice. Nejsou zatím úplné, průběžně budou aktualizovány. Přihlášení na závod je spuštěno.

3. byly přidány propozice na Memoriál Evy Hrabové (běh Svatoborskou hadovkou) konaný dne 22.3.2014. Přihlášení na závod je spuštěno.

 

Příspěvek vložil Dlouhán

Autor
3.12.2013 - gripen

Teamová aktualita - velmi vydařilá oslava narozenin

V sobotu 16.11. jsme byli pozváni Vladimírem na oslavu jeho 50-tých narozenin. Samozřejmě jsme to nemohli nechat jen tak a tak slovo dalo slovo a pro Vláďu jsme připravili překvapení v podobě přijímání do "Důchodcovského" stavu samotnými zástupci důchodců z doby nedávno minulé. Myslím že nápad se skvěle vydařil a přispěl k výtečné náladě na oslavě.

Můžu určitě mluvit za všechny pozvané. Díky moc Vláďo za pozvání, skvělou oslavu, skvělé jídlo a ještě jednou "VŠE NEJLEPŠÍ AŤ TI TO ŠLAPE CHLAPE".


První foto s oslavencem

Teď kompletní sestava s již dekorovaným oslavencem

Příspěvky vkládá Dlouhán

Autor
18.11.2013 - gripen

Cyklistická sezóna 2013 je za námi

Přátelé

Cyklistická sezóna je již za námi, a tak bych se velmi rád s Vámi podělil o zhodnocení sezóny z mého pohledu. Budu se Vám snažit pravidelně podávat různé informace včetně fotografií ze života našeho teamu.

Dnes bych se velmi rád pochlubil úspěchy, které jsme dosáhli na poli sportovním v seriálu "Kolo pro život". Seriálu se zúčastňujeme pravidelně již od roku 2008, kde každý rok jedeme od čtyř do sedmi maratónů ze seriálu. Už v průběhu sezóny jsem Vám podával reportáže z jednotlivých závodů. Je nutné podotknout, že závody nejsou vůbec jednoduché (řekl bych že každý rok těžší a těžší) a za ty léta velmi přitvrdila konkurence. Vždyť minimálně prvních padesát závodníků v každém závodě jsou profíci. Letos se  seriálu zúčastnilo cca 6 000 závodníků. No a teď naše pěkné výsledky:

Jednoznačná teamová jednička je Vláďa Duchoň, který celkově skončil na 290 místě a v kategorii na skvělém 18 místě (z 560 startujících) - pro mě nedostižitelný výsledek, klobouk dolů.

Na pomyslném druhém místě v teamu skončil Jirka Dlouhý (tj. moje maličkost), skončil jsem celkově na 504 místě a 112 v kategorii (z 1 299 startujích).

Jako třetí v teamu je Venca Svoboda skončil v celkově na 1 772 místě a 625 v kategorii (z 1 800 startujících). Klobouk dolů před Václavem, který si každý závod užívá tak, že vždy cílovou pásku protne z úsměvem na tváři.

Jirka na trati Karlovarského maratonu

Vláďa na na startu před Orlík tour

Václav "A jde se na to" před Zadovským maratonem

Příspěvky vkládá Dlouhán

 

Autor
7.11.2013 - gripen

Tradiční výjezd na Pancíř v netradičním čase

Tak jsme minulou sobotu (19.10.) vyrazili na tradiční uzavírák sezony - výjezd na Pancíř. Sešlo se nás jedenáct nálada byla výborná počasí ještě lepší, myslím že se vše podařilo na jedničku.

My všichni na vrcholu Pancíře ve výšce 1214 m. Chybí Václav který pořizoval následující foto, který jen tak mimochodem se zúčastnil společného výjezdu poprvé.

Jelikož na Pancíři v restaraci byla uzavřená společnost (která se nakonec nepotvrdila), jsme zakotvili na oběd v melebném penzionu ve Svinné (na doporučení Pažiho). Moc pěkné prostředí, doporučuji k návštěvě (je to pod Keplema směr na Javornou)

Příspěvky vkládá Dlouhán

Autor
21.10.2013 - gripen

Svatobor Tour 2013 je již minulostí

Přátelé, cyklistická sezona se pomalu ale jistě blíží ke svému konci což nám dokazuje tradiční Sušický podnik Svatobor Tour (letos to byl již 23 ročník), který se každoročně koná poslední víkend v září a tradičně ho pořádá Ski klub Sušice. Ti co se zůčastnili si opět pěkně mákli na dno svých fyzických i psychických sil, počasí bylo skvělé a výkony byly též velmi pěkné. Padlo i několik osobních rekordů, za povšimnutí stojí osobní rekord letošního absolutního vítěze Michala Janečka z JIKO Čácha Sušice který dosáhl času 19 min 20 sek. moc pěkné, velká gratulace. Je třeba také zmínit, že někteří si tento náročný závod zajeli úpně poprvé, hlavně před naším dorostem klobouk dolů.

Teď pár momentek z trati

Příspěvky vkládá Dlouhán

 

Autor
30.9.2013 - gripen

Příští víkend časovka na Svatobor

Přátelé doufám že pilně trénujete. My jsme tam byli včera celý tým Dlouhán, Václav i Vladimír a máme hrozné zjištění, ten kopec se zdá s přibývajícícmi roky nějaký vyšší a těžší.

Teď nějaké foto z loňského ročníku

Příspěvky vkládá Dlouhán

Autor
22.9.2013 - gripen

Bahenní lázně ve Valticích

Tak jsme vyrazili v plné palbě rodina Dlouhánů, Svoboďáků a Duchoňů na víkend do Hlohovce. Je to malebná vesnička hned vedle Valtic. V sobotu se ve Valticích konal předposlední závod kola pro život na 54 km a převýšení 545m kterého jsme se zúčastnili. Závod je situovaný v krásném Lednicko - Valtickém areálu a pak se projíždí místními vinicemi až do Rakouska. Většinou je to závod velice rychlý, ale to nesmí před tím vydatně celý den pršet. Po nočním dešti se staly některé úseky nesjízdnými (bláto jsme měli snad úplně všude). Závodníků na dlouhé trati bylo 880. No nakonec jsme se s tím všichni tři úspěšně poprali no posuďte sami jak.


Vláďa dojíždí do cíle na výborném 178 místě a 18 místě v kategorii


Dlouhán v cíli (je krásnej) dojel na krásném 293 místě a 81 v kategorii

Václav v cíli (téže pěkně vytuněný) dojel na pěkném 445 místě a 154 v kategorii

Večer jsme to všichni pěkně zapili ve sklípku - nálada byla výborná

V neděli při návratu domů jsme navšívili známé sklípky v Nechorech - moc pěkné doporučujeme k návštěvě

 

Autor
15.9.2013 - gripen

Aktualita k 9.9.2013

Tak jsme opět vyrazili na další závod Kola pro život, tentokrát jen ve dvojici Láďa a Dlouhán.

Václav tentokrát zůstal doma a plnil si jiné povinnosti. Byl totiž diskžokejem na svatbě Michala a Lucky. Za celý tým ještě touto cestou přejeme oběma hodně MOC MOC ŠTĚSTÍ. Následná večerní oslava byla skvělá. Díky za pozvání.

Naším cílem bylo zdolať trať dlouhou 55 km "Plzeňské padesátky". Převýšení tentokrát na papíře nevypadalo nikterak drasticky, vždyť co to je pro nás Šumaváky 955 nastoupaných metrů na takové vzdálenosti. Respekt však naháněl dvojí průjezd přes vrch zvaný Krkavec. Zároveň jsme měli obavy, že se bude jednat o "letecký den" což se také potvrdilo, vždyť třeba můj rychlostní průměr byl 23,1 km/h. Průjezdy přes Krkavec byly opravu pěkné, napoprvé nás čekal krásný singl sjezdík plný kořenů a stromů. Druhý průjezd byl okořeněn velmi prudkým stoupáním na vrchol a pak opět krásným technickým sjezdem plným výmolů a nerovností. Závěrečný dojezd do cíle (byl situován do prostoru před Plzeňským ZOO) byl plný adrenalinu, pohybovalo se zde mnoho osob a navíc prostorem parku byl veden sjezd po schodech. Zkrátka "Plzeňská padesátka" se nám velmi líbila, bylo vidět, že i v okolí Plzně jsou pěkné terény.

Láďa těsně po staru - závod dokončil na skvělém 119 místě a na 9 místě v kategorii

Dlouhán při dojezdu do cíle - závod dokončil na krásném 167 místě a 36 v kategorii

Autor
9.9.2013 - gripen

Poděkování sponzorům za pomoc při pořádání High point Sušický trojboj 2013 a malá ochutnávka fotografií

Rádi bychom poděkovali všem sponzorům, bez jejichž příspěvku nebo pomoci by nebylo možné High Point Sušický trojboj 2013 uspořádat:

- Město Sušice

- Sport Schwarzkopf s.r.o.

- JAKŠ-reality s.r.o.

- SPAK foods s.r.o.

- Robstav s.r.o

- Sýkora Sportswear s.r.o.

- Centrum Gastronomie Sušice s.r.o.

- Plzeňský Prazdoj - BIRELL

- pekařství RENDL

 

DÍKY MOC

 

Malá ochutnávka fotek

Na trati se urputně bojovalo o každé místo - Václav Kubec a Martin Rendl

 

Eva Pokorná na bikové trati - díky Evi za podporu našeho závodu

 

V depu se na kole již nesmí jezdit - Jirka Demeter

 

Hlavně pořádně utáhnout tkaničky - Michal Janeček

 

Karel Dvořák při ladném běhu

 

Plácnutí v cíli - Ed Lískovec a Zbyněk Pokorný

 

Eva Pokorná při vyhlášení

 

Vyhlášení Muži 2 - 1. Michal Janeček, 2. Karel Dvořák, 3. Martin Kopačka

 

Vyhlášení veteráni - 1. Ed Lískovec, 2. Jirka Dlouhý. Copak si asi ten Dlouhán myslí...? Příště budeš můj...

Příspěvky vkládá Dlouhán

Autor
6.9.2013 - gripen

High point Sušický trojboj 2013 je minulostí

Tak 5. ročník High point Sušického trojboje je za námi. Děkujeme všem za účast, která bohužel byla letos velmi slabá. 10 účastníků je opravdu málo. Sic vše proběhlo v komorním prostředí všichni si závod náležitě užili a po jeho skončení i pochvalovali.

Zde jsou výsledky:

 pořadí st. č. jméno oddíl/obec Dosažený čas Kategorie
1. 10 Michal JANEČEK JIKO Čácha Sušice 54:20 MUŽI 2
2. 11 Karel DVOŘÁK JIKO Čácha Sušice 57:56 MUŽI 2
3. 3 Martin KOPAČKA SKP Sušice 58:36 MUŽI 2
4. 4 Václav KUBEC polarshop.cz 1:01,57 MUŽI 2
5. 8 Martin RENDL Klatovy 1:02,20 MUŽI 2
6. 9 Jiří DEMETER Sušice 1:02,58 MUŽI 2
7. 6 Zbyněk POKORNÝ SKI klub Sušice 1:05,59 MUŽI 2
8. 1 Eduard LÍSKOVEC JIKO Čácha Sušice 1:06,08 Veteráni
9. 2 Jiří DLOUHÝ High point bike team Sušice 1:06,47 Veteráni
10. 5 Eva POKORNÁ SKI klub Sušice 1:16,47 Ženy


Autor
2.9.2013 - gripen

Horké aktuality k sobotě

Aktuality :

Vypadá to na velmi pěkné počasí okolo 22 °C (hodně dlouho jsme se modlili).

Včera jsme byli připravit bikovou trať, je vysekaná a i přes poslední deště není promáčená.

Steaky jsou naložené (při zkoušce chuť byla výtečná), no a to nejlepší nakonec pro dodržení pitného režimu je objednána plzeňská dvanáctka.

Zdravíme všechny cyklistické nadšence. Tak již tuto sobotu 31.8. tu máme opět po roce sušický trojboj. Originální závod složený ze silniční části v podobě výjezdu na vrch Svatobor, bikové části v podobě ne úplně přímého sjezdu do prostoru zázemí závodu (bývalý kemp), no a pak běh 3 km okolo rybníčku v lesoparku Luh.

Pravidla budou stejná jako v předchozích ročnících, kdo však nevlastní silniční kolo není problém, může objet silniční část i na biku s jedinou podmínkou zastavení v depu na vrchu Svatobor a imitování činnosti jako při výměně kola.

Všichni jste srdečně zváni jak závodníci tak i diváci.

Termín: sobota 31.  srpna 2013

Ročník: pátý

Pořadatel: HIGH POINT Bike Team Sušice

Generální partner závodu: HIGH POINT

Generální partner Teamu: HIGH POINT

za podporu děkujeme: Městu Sušice

Prezentece:  10:30 - 13:00 hod v den závodu

Start kemp:  13:30  pro všechny kategorie současně

Cíl hlavního závodu: v prostoru kempu (zázemí závodu)

Přihlášky: on-line prostřednictvím  INTERNETU do středy 28.srpna 2013 zde na www.mtb-susice.cz (přihlášky), nebo v den závodu

Startovné: 100,- Kč

v ceně startovného občerstvení

Upozornění: horská kola si svépomocí vyvézt na Svatobor do hlídaného depa od 12:00  do 13:00 hod.

Co nás čeká:

1. silniční výjezd na horu Svatobor přes Odolenov 9,3km

2. XC sjezd do prostoru kempu cca 11,6km

3. běh okolo rybníčka v Luhu 3,2km (ženy běží pouze jedno kolo tj. 1,1 km)

Závod je vypsán v těchto kategoriích:

muži 1- narození 1984 a mladší

muži 2- narození 1983-1974

veteráni - narození 1973 a starší

ženy - bez rozdělení

 

Příspěvky vkládá Dlouhán

Autor
28.8.2013 - gripen

Horká aktualita z 18.8.2013

Tak včera jsem byl za teamovou jedničku. Ne že bych byl až tak dobrý, ale na závod Kola pro život jsem vyrazil tentokrát sám. Mým cílem balo zdolat trať Karlovarského AM Maratonu o délce 61 km a převýšení 1800 m. Musím říci že trať byla krásná ale hodně náročná. Samé utahovací zatáčky (typu naší hadovky), tvrdé sjezdy a výjezdy, samé kořeny a hlavně samé volné kameny. To všechno dělalo velice technickou trať hlavně na začátku a pak v posledních 15 kilometrech závodu. Všem doporučuji vyzkoušet některý ze závodů KPŽ jsou rok od roku těžší a těžší. Po mírném bloudění (zabloudilo nás asi 50) jsem závod dokončil na velmi slušném 263 místě.

Zázemí závodu bylo v krásném prostředí na břehu řeky Ohře

Důležitá je příprava kola před jízdou

Tak jdu na to

Těsně před cílem nás všechny překvapil dvojí brod, ale nakonec to bylo příjemné osvěžení v tom vedru

No takhle mě zachytili na trati někde na 40 kilometru byl krásný brod

No a na závěr našeho výletu do Karlových Varů jsme z Lenkou vyrazili po stopách Ing. Králíka z filmu Vrchní prchni - díky Leni za podporu

Příspěvky vkládá Dlouhán

Autor
18.8.2013 - gripen

aktualita k 4.8.2013

Dne 3.8. jsme opět v plné sestavě vyrazili na další závod seriálu Kolo pro život. Tentokrát naším cílem byl nedaleký Churáňov kde se jel tradiční Šumavský MTB maraton o délce 61 km a převýšení 1700 m. O náročnosti trati může hovořit fakt, že start závodu je postaven na parkovišti pod sjezdovkou Kobyla na Zadově a prvních 5 km závodu vede pouze do kopce. Startujících v hlavním závodě bylo cca 500 závodníků. Jelikož jsme znali předpověď počasí bylo naším cílem hlavně přežít. Bohužel předpověď se nemýlila bylo od 32°C výše. Trať byla suchá, takže jediné osvěžení jsme měli v podobě přejezdu brodů, všem je určitě znám tradiční brod pod Kubovkou. Každoroční "nezapomenutelný" zážitek je pro nás průjezd Vimperským hradem (kde je báječná stojka), letos byl umocněný  spousty diváků, kteří se zůčastnili historických Vimperských slavností. Nakonec jsme všichni tři závod dali a výsledky nebly vůbec špatné.

Před závodem nemůže chybět ani tradiční obhlídka zázemí, jak je vidět nálada byla výtečná

Teamové foto před stánkem našeho Generálního partnera

Vladimír projíždí po zaváděcím výjezdu okolo našich fotografek Lenky a Ivany (díky moc za podporu děvčata) - závod dokončil na výtečném 180 místě - jo kdo umí ten umí

Projíždí Dlouhán - závod dokončil na velmi pěkném 269 místě

Projíždí Václav - závod dokončil na velmi slušném 390 místě

Autor
4.8.2013 - gripen

aktualita k 31.7.2013

Skvělého úspěchu dosáhli naši přátelé z teamu JIKO Čácha Sušice na Berounské 24 hodinovce. V kategorii 12 hodin dvojic zvítězili Michal Janeček a Karel Suchý a na třetím místě v téže kategorii dojeli Michal Hrabý a Lucie Lišková. Velká gratulace a v tom vedru klobouk dolů.

Příspěvky vkládá Dlouhán

 

Autor
31.7.2013 - gripen
  1 2 3 4 5 ...   6
Poki:  Od soboty 8.12 zažínáme s výběhy na Sva. Sraz v 9 na křižovatce ulic Pod Svatoborem a U kapličky. Místo startu Klafundy.
3.12.2018 11:09:36
Mája:  Ahoj, jen pro info, kdyby měl někdo zájem si zaběhnout překážkový závod na Svatík: https://sites.google.com/view/zimnisuprbeh2018/
11.11.2018 21:26:09
FK+JK:  Jak to vypadá s Pancířem na neděli?
2.11.2018 12:40:13
RaPa:  Tak neděle 9hod rantl?
1.11.2018 10:01:41
dlouhán:  jsem téhož názoru
26.10.2018 18:11:20
RaPa:  Kdy na Pancíř? odložíme o týden? má být pěkných 16st.
26.10.2018 13:56:58
Poki:  V pátek 14.12 bude cyklo besídka ve fitku na Fu. Je výběr ze dvou vegetariánských jídel - tatarák, nebo pečený koleno. Objednávky na akci přijímá Jirka Březina v cyklo Čácha.
22.10.2018 15:46:25
Poki:  Poslední teplý večery! Čtvrtek rantl 15:30
17.10.2018 11:18:41
Generální partner:
Hlavní partner:
Mediální partneři:
TEAM obléká: