Sušický High Point MTB Maraton 2021:
Zbývá: -1 dní
Přihlášeno: 30 lidí
Memoriál Evy Hrabové 2021:
Zbývá: 14 dní
Přihlášeno: 6 lidí

Žhavé novinky (doslova a do písmene) z příprav High point Svatobor Cup 2014

Zdravím všechny bikery

Tak se nám závod blíží již za čtyři dny a je to tu. Věřím, že se těšíte minimálně stejně jako pořadatelé. Dobrá zpráva je, že nebudete ochuzeni o tradiční chutný gulášek po závodě.

Včera jsme provedli vyznačení další části trati hlavního závodu (sjezd na Petráškovu školku) a při té příležitosti byl vytvořen a vyznačen nový sjezdový singlík. Věříme, že se bude líbit (těsně nad výše uvedenám sjezdem na Petráškovu školku).

Zde nějaké fotografie z trati - nový úsek

Sjezdík na Petráškovu školku

Autor
9.6.2014 - dlouhán

Další aktualita k High point Svatobor Cup 2014

Zdravím přátelé

Přináším Vám další aktualitu z příprav závodu konaného dne 14.6.2014. Včera byla vysekána, vyčištěna a vyznačena větší část trati hlavního závodu. Takže Vám nic nebrání k dokonalé přípravě na závod. Trať se nijak zásadně nemění, dokonce ani po deštích není promáčená (vyjma údolíčka pod skokanským můstkem).

Teď pár aktuálních fotografií z trati

Nesmí chbět "populární" objezd skalky

po technickém sjezdu následuje další krásný úsek vjezd "pod dráty"

Nájezd do dalšího kola

 

Autor
5.6.2014 - dlouhán

Horká novinka z přípravy High point Svatobor cup 2014

Zdravím všechny bikery, bikerky a hlavně bikerčata

Především pro zájemce z řad dětí, kteří se chtějí zúčastnit dětských závodů přináším horkou aktualitu. Byla připravena a vyznačena dětská trať, ktará doznala řady podstatných změn. Věřím že se nové úseky trati budou líbit. Takže děcka vemte rodiče a hurá trénovat na trať.

Základní trať (jednoduchý okruh) se nemění, určená je pro nejmladší.

Po sjezdu z cyklostezky je vyznančen nový úsek trati v lese

Na tzv. bikrosce se změnil výjezd z technického úseku

Autor
2.6.2014 - dlouhán

High point Svatobor cup již za 4 týdny

Přátelé

Zdraví Vás přípravný team závodu horských kol High point Svatobor Cup konaný dne 14.června 2014. Přípravy jsou v plném proudu, zatím nic nebrání ke zdárnému průběhu akce. Všichni jste srdečně zváni jak závodníci, tak i diváci. V propozích nalezente podrobnosti k vlastní akci. Teď na připomenutí jak to vypadalo v roce 2013.

 

Akci bude celý den moderovat Jaroslav Hlaváč

Opět připravujeme dětský koutek, kde si budou moci Vaše ratolesti zasoutěžit o různé sladkosti

Součástí akce budou samozřejmě dětské závody, na které připravujeme změnu tratě, věříme ža se Vám bude líbit

Hlavní závod bude vedený po stejné trati jako v roce 2013

Nebude samozřejmě chybět High point prémie pro nejrychlešího muže a nejrychlejší ženu

Na závěr akce nám opět zahraje skupina Volkmen

Autor
17.5.2014 - dlouhán

Sušický horský běh 2014

Sušický horský běh 2014 se velice rychle blíží. Zde přináším plakát na akci.

Autor
31.3.2014 - dlouhán

Memoriál Evy Hrabové 2014 je již minulostí

Vážení přátelé, kamarádi

V sobotu proběhl na trati mezi Sušicí a vrchlem Svatobor lítý boj běžců. Závod je pojmenován po naší společné kamarádce Evě Hrabové, která již bohužel není mezi námi (držela však ze shora nad námi ochranou ruku, protože počasí bylo opravu luxusní - díky EVI). Trať měřila 4,6 km a převýšení trati 426 m. Všichni kdo úspěšně zdolali trať si určitě sáhli na dno svých fyzických a psychických sil. Závodníků bylo 63 všem účastníkům moc děkujeme a doufáme, že přístí rok přijedou znova. Teď na ochutnávku pár fotografií. V sekci foto pak budou (prosíme o trochu strpení) vloženy fotografie ze závodu, kde se každý účastník určitě najde.


Všem závodníkům vypálila rybník rodina Randáků.

Karel Randák z Javorné na Šumavě vyhrál celkově v neskutečném čase 22:02,3

Helena Randáková vyhrála kategorii ženy celkově, v dalším skvělém čase 26:48,0 a celkově se umístila na úžasném 19 místě

Závodu se zúčastnilo 6 závodníků do 18 let, na fotografii vítěz kategorie Daniel Jarolím, který běžel v krásném čase 28:58,8

Nejstarším účastníkem závodu byl Jiří Konop (ročník 1949 - klobouk dolů), který doběhl v úžasném čase 30:53,5

Autor
25.3.2014 - dlouhán

Memoriál Evy Hrabové 2014

 

 

Autor
11.3.2014 - dlouhán

Aktualita k SHB 2014

Zdravim všechny příznivce Sušického horského běhu

Do sekce trať závodu byl přidán odkaz na mapu závodu s vyobrazením zázemí, startu a cíle závodu.

Autor
12.2.2014 - dlouhán

Na běžky to ještě jde

Aktualita k 9.2.2014

Ta jsme včera vyrazili na běžky do Německa na Bretterschachten. Počasí super. Na tu letošní sněhovou bídu to ještě šlo. Stopy supr upravené i když většinou ledové. Na důkaz přikládám foto.

 

Autor
9.2.2014 - dlouhán

Aktualita Sušický horský běh

Zdravím

Byly aktualizovány propozice na Sušický horský běh 2014, přidány i v německém a anglickém jazyce. Dodána mapka závodu včetně převýšení, zatím pouze v jako fotografie. V dohledné době se pokusím se přidat i aktivní mapku.

Autor
28.1.2014 - dlouhán

Výlet za sluníčkem

Po kratší odmlce jsem si dovolil vložit další příspěvek za života našeho teamu.

Tak jsme včera vyrazili na společný výlet na Šumavu, která je bohužel beze sněhu. Ale to nám neubralo na dobré náladě. Šli jsme ze Špičáckého sedla na Černé jezero poté přes kopec na Čertovo jezero a somzřejmě zpět. Na závěr jsme se pěkně nadlábli na Rovince.

 

 

Autor
19.1.2014 - dlouhán

PF 2014

Vážení kamarádi a přátelé

Celý náš tým Vám přeje do roku 2014 spousty zdraví, mraky štěstí a kvanta úspěšně naježděných kilomterů v sedle Vašeho biku či silničky. Téže děkujeme za Vaši přízeň a věříme že se rádi zúčastníte akcí námi pořádaných v roce 2014.

 

Autor
25.12.2013 - dlouhán

Problémy s naším webem vyřešeny

Přátelé:

Konečně se nám podařilo vyřešit problémy s našimi stránkami, a tak Vám můžu přinést následující pozitivní informace:

1. na stránkách v sekci galerie jsou přidány fotografie z akcí které jsme pořádali. Další budou přibývat, takže si je můžete prohlížet při dlouhých zimních večerech.

2. byly přidány propozice na Sušický horský běh (SHB) konaný dne 19.4.2014. Závod je plný novinek od pořádání dětských závodů v běhu, po novinky v hlavním závodě. Více v sekci propozice. Nejsou zatím úplné, průběžně budou aktualizovány. Přihlášení na závod je spuštěno.

3. byly přidány propozice na Memoriál Evy Hrabové (běh Svatoborskou hadovkou) konaný dne 22.3.2014. Přihlášení na závod je spuštěno.

 

Příspěvek vložil Dlouhán

Autor
3.12.2013 - gripen

Teamová aktualita - velmi vydařilá oslava narozenin

V sobotu 16.11. jsme byli pozváni Vladimírem na oslavu jeho 50-tých narozenin. Samozřejmě jsme to nemohli nechat jen tak a tak slovo dalo slovo a pro Vláďu jsme připravili překvapení v podobě přijímání do "Důchodcovského" stavu samotnými zástupci důchodců z doby nedávno minulé. Myslím že nápad se skvěle vydařil a přispěl k výtečné náladě na oslavě.

Můžu určitě mluvit za všechny pozvané. Díky moc Vláďo za pozvání, skvělou oslavu, skvělé jídlo a ještě jednou "VŠE NEJLEPŠÍ AŤ TI TO ŠLAPE CHLAPE".


První foto s oslavencem

Teď kompletní sestava s již dekorovaným oslavencem

Příspěvky vkládá Dlouhán

Autor
18.11.2013 - gripen

Cyklistická sezóna 2013 je za námi

Přátelé

Cyklistická sezóna je již za námi, a tak bych se velmi rád s Vámi podělil o zhodnocení sezóny z mého pohledu. Budu se Vám snažit pravidelně podávat různé informace včetně fotografií ze života našeho teamu.

Dnes bych se velmi rád pochlubil úspěchy, které jsme dosáhli na poli sportovním v seriálu "Kolo pro život". Seriálu se zúčastňujeme pravidelně již od roku 2008, kde každý rok jedeme od čtyř do sedmi maratónů ze seriálu. Už v průběhu sezóny jsem Vám podával reportáže z jednotlivých závodů. Je nutné podotknout, že závody nejsou vůbec jednoduché (řekl bych že každý rok těžší a těžší) a za ty léta velmi přitvrdila konkurence. Vždyť minimálně prvních padesát závodníků v každém závodě jsou profíci. Letos se  seriálu zúčastnilo cca 6 000 závodníků. No a teď naše pěkné výsledky:

Jednoznačná teamová jednička je Vláďa Duchoň, který celkově skončil na 290 místě a v kategorii na skvělém 18 místě (z 560 startujících) - pro mě nedostižitelný výsledek, klobouk dolů.

Na pomyslném druhém místě v teamu skončil Jirka Dlouhý (tj. moje maličkost), skončil jsem celkově na 504 místě a 112 v kategorii (z 1 299 startujích).

Jako třetí v teamu je Venca Svoboda skončil v celkově na 1 772 místě a 625 v kategorii (z 1 800 startujících). Klobouk dolů před Václavem, který si každý závod užívá tak, že vždy cílovou pásku protne z úsměvem na tváři.

Jirka na trati Karlovarského maratonu

Vláďa na na startu před Orlík tour

Václav "A jde se na to" před Zadovským maratonem

Příspěvky vkládá Dlouhán

 

Autor
7.11.2013 - gripen

Tradiční výjezd na Pancíř v netradičním čase

Tak jsme minulou sobotu (19.10.) vyrazili na tradiční uzavírák sezony - výjezd na Pancíř. Sešlo se nás jedenáct nálada byla výborná počasí ještě lepší, myslím že se vše podařilo na jedničku.

My všichni na vrcholu Pancíře ve výšce 1214 m. Chybí Václav který pořizoval následující foto, který jen tak mimochodem se zúčastnil společného výjezdu poprvé.

Jelikož na Pancíři v restaraci byla uzavřená společnost (která se nakonec nepotvrdila), jsme zakotvili na oběd v melebném penzionu ve Svinné (na doporučení Pažiho). Moc pěkné prostředí, doporučuji k návštěvě (je to pod Keplema směr na Javornou)

Příspěvky vkládá Dlouhán

Autor
21.10.2013 - gripen

Svatobor Tour 2013 je již minulostí

Přátelé, cyklistická sezona se pomalu ale jistě blíží ke svému konci což nám dokazuje tradiční Sušický podnik Svatobor Tour (letos to byl již 23 ročník), který se každoročně koná poslední víkend v září a tradičně ho pořádá Ski klub Sušice. Ti co se zůčastnili si opět pěkně mákli na dno svých fyzických i psychických sil, počasí bylo skvělé a výkony byly též velmi pěkné. Padlo i několik osobních rekordů, za povšimnutí stojí osobní rekord letošního absolutního vítěze Michala Janečka z JIKO Čácha Sušice který dosáhl času 19 min 20 sek. moc pěkné, velká gratulace. Je třeba také zmínit, že někteří si tento náročný závod zajeli úpně poprvé, hlavně před naším dorostem klobouk dolů.

Teď pár momentek z trati

Příspěvky vkládá Dlouhán

 

Autor
30.9.2013 - gripen

Příští víkend časovka na Svatobor

Přátelé doufám že pilně trénujete. My jsme tam byli včera celý tým Dlouhán, Václav i Vladimír a máme hrozné zjištění, ten kopec se zdá s přibývajícícmi roky nějaký vyšší a těžší.

Teď nějaké foto z loňského ročníku

Příspěvky vkládá Dlouhán

Autor
22.9.2013 - gripen

Bahenní lázně ve Valticích

Tak jsme vyrazili v plné palbě rodina Dlouhánů, Svoboďáků a Duchoňů na víkend do Hlohovce. Je to malebná vesnička hned vedle Valtic. V sobotu se ve Valticích konal předposlední závod kola pro život na 54 km a převýšení 545m kterého jsme se zúčastnili. Závod je situovaný v krásném Lednicko - Valtickém areálu a pak se projíždí místními vinicemi až do Rakouska. Většinou je to závod velice rychlý, ale to nesmí před tím vydatně celý den pršet. Po nočním dešti se staly některé úseky nesjízdnými (bláto jsme měli snad úplně všude). Závodníků na dlouhé trati bylo 880. No nakonec jsme se s tím všichni tři úspěšně poprali no posuďte sami jak.


Vláďa dojíždí do cíle na výborném 178 místě a 18 místě v kategorii


Dlouhán v cíli (je krásnej) dojel na krásném 293 místě a 81 v kategorii

Václav v cíli (téže pěkně vytuněný) dojel na pěkném 445 místě a 154 v kategorii

Večer jsme to všichni pěkně zapili ve sklípku - nálada byla výborná

V neděli při návratu domů jsme navšívili známé sklípky v Nechorech - moc pěkné doporučujeme k návštěvě

 

Autor
15.9.2013 - gripen

Aktualita k 9.9.2013

Tak jsme opět vyrazili na další závod Kola pro život, tentokrát jen ve dvojici Láďa a Dlouhán.

Václav tentokrát zůstal doma a plnil si jiné povinnosti. Byl totiž diskžokejem na svatbě Michala a Lucky. Za celý tým ještě touto cestou přejeme oběma hodně MOC MOC ŠTĚSTÍ. Následná večerní oslava byla skvělá. Díky za pozvání.

Naším cílem bylo zdolať trať dlouhou 55 km "Plzeňské padesátky". Převýšení tentokrát na papíře nevypadalo nikterak drasticky, vždyť co to je pro nás Šumaváky 955 nastoupaných metrů na takové vzdálenosti. Respekt však naháněl dvojí průjezd přes vrch zvaný Krkavec. Zároveň jsme měli obavy, že se bude jednat o "letecký den" což se také potvrdilo, vždyť třeba můj rychlostní průměr byl 23,1 km/h. Průjezdy přes Krkavec byly opravu pěkné, napoprvé nás čekal krásný singl sjezdík plný kořenů a stromů. Druhý průjezd byl okořeněn velmi prudkým stoupáním na vrchol a pak opět krásným technickým sjezdem plným výmolů a nerovností. Závěrečný dojezd do cíle (byl situován do prostoru před Plzeňským ZOO) byl plný adrenalinu, pohybovalo se zde mnoho osob a navíc prostorem parku byl veden sjezd po schodech. Zkrátka "Plzeňská padesátka" se nám velmi líbila, bylo vidět, že i v okolí Plzně jsou pěkné terény.

Láďa těsně po staru - závod dokončil na skvělém 119 místě a na 9 místě v kategorii

Dlouhán při dojezdu do cíle - závod dokončil na krásném 167 místě a 36 v kategorii

Autor
9.9.2013 - gripen
  1 2 3 4 5 ...   6
Dlouhán:  Sprchy a wc zajištěno v areálu
17.9.2021 09:13:45
Radka:  Ahoj, je mozne se jeste registrovat na detsky zavod mtb marathon? Dekuji
16.9.2021 20:16:31
Vojtěch Legát:  Ahoj, je v areálu možnost se osprchovat po závodě? Nebo skáčeme do Otavy? :-D
16.9.2021 18:01:58
Dlouhán to Martin:  Respektujeme ale musíš se přihlásit
16.9.2021 16:54:30
Martin:  Zaplatím na místě. Z principu nikam neuvádím nikdy rodné číslo ani jako VS.
15.9.2021 19:05:28
Dlouhán to Jarda:  Náš systém bohužel neodpovídá na přihlášení. Nicméně přihlášení tam od Vás je, takže vše OK. Těšíme se na sobotu
14.9.2021 13:21:01
Jarda:  Ahoj, prosím, najdu někde seznam přihlášených na MTB Maraton? Nevím jestli se mi povedlo odeslat přihlášku, ani v mailu nemám žádné potvrzení. Díky.
14.9.2021 12:24:17
Dlouhán:  Je spušteno přihlašování na Memoriál Evy Hrabové
8.9.2021 09:39:22
Generální partner:
Hlavní partner:
Mediální partneři:
TEAM obléká: