Sušický High Point Stevens MTB Maraton 2022:
Zbývá: 7 dní
Přihlášeno: 7 lidí

Výjezd na Lipno

Zdravím všechny přátele cyklistiky

po menším zdržení Vám přináším článek o tom, jak jsme vyrazili na Lipno. Jde o každoroční tradiční výjezd, který se letos uskutečnil dne 6.7.2014. Vyrazili jsme v balíku 10 cyklistů. Trasa měří okolo 200 km. Letos jsme zvolili novou část při jízdě tam přes stoupání na Zadov, pod Kobylou doleva a po krásném afaltu až na Borovou Ladu. Při jízdě zpět jsme využili nové cyklostezky okolo Lipna až do Českých Žlebů.

Nálada v balíku byla výborná, hlavně když Pepa ze Zdeňkem za to zatáhli tak my ostatní jsme byli jak na gumě. Na dokreslení přináším pár fotografií, více v naleznete v galerii.

Tradiční sraz jsme měli v osm ráno na rantlu

Na oběd jsme se tradičně zastavili restauraci v Karlových Dvorech, no a samozřejmostí bylo dietní cyklistické jídlo i pití

cesta zpět po cyklostezce okolo Lipna

čekání na "prémii" v Kvildě

Autor
10.7.2014 - dlouhán

vzpomínka na minulý týden a 14.6.2014 High point Svatobor cup

Tak již týden uběhl od závodů. Věřím, že všichni účastníci jste se bavili, minimálně stejně dobře jako my pořadatelé. Díky za účast.

Na připomenutí pár fotografií

Bez sponzorů by jsme to nedali

Dětských závodů se celkem zúčastnilo 55 závoďáků

Velmi populární byl dětský koutek

Hlavního závodu ze zúčastnilo 47 závoďáků, absolutně na 4 kola a prémii vyhrál Michal Janeček z JIKO Čácha

Autor
22.6.2014 - dlouhán

High point Svatobor cup 2014 se kvapem blíží

Vážení přátelé

tak se nám závod nezadržitelně blíží, přípravy jsou na něj v plném proudu. Již za dva dny a je to tu. Máte poslední příležitost se předem přihlásit na našich stránkách a tím dostanete dárek od pořadatelů. Peníze lze složit při přihlášení na místě.

Autor
12.6.2014 - dlouhán

Žhavé novinky (doslova a do písmene) z příprav High point Svatobor Cup 2014

Zdravím všechny bikery

Tak se nám závod blíží již za čtyři dny a je to tu. Věřím, že se těšíte minimálně stejně jako pořadatelé. Dobrá zpráva je, že nebudete ochuzeni o tradiční chutný gulášek po závodě.

Včera jsme provedli vyznačení další části trati hlavního závodu (sjezd na Petráškovu školku) a při té příležitosti byl vytvořen a vyznačen nový sjezdový singlík. Věříme, že se bude líbit (těsně nad výše uvedenám sjezdem na Petráškovu školku).

Zde nějaké fotografie z trati - nový úsek

Sjezdík na Petráškovu školku

Autor
9.6.2014 - dlouhán

Další aktualita k High point Svatobor Cup 2014

Zdravím přátelé

Přináším Vám další aktualitu z příprav závodu konaného dne 14.6.2014. Včera byla vysekána, vyčištěna a vyznačena větší část trati hlavního závodu. Takže Vám nic nebrání k dokonalé přípravě na závod. Trať se nijak zásadně nemění, dokonce ani po deštích není promáčená (vyjma údolíčka pod skokanským můstkem).

Teď pár aktuálních fotografií z trati

Nesmí chbět "populární" objezd skalky

po technickém sjezdu následuje další krásný úsek vjezd "pod dráty"

Nájezd do dalšího kola

 

Autor
5.6.2014 - dlouhán

Horká novinka z přípravy High point Svatobor cup 2014

Zdravím všechny bikery, bikerky a hlavně bikerčata

Především pro zájemce z řad dětí, kteří se chtějí zúčastnit dětských závodů přináším horkou aktualitu. Byla připravena a vyznačena dětská trať, ktará doznala řady podstatných změn. Věřím že se nové úseky trati budou líbit. Takže děcka vemte rodiče a hurá trénovat na trať.

Základní trať (jednoduchý okruh) se nemění, určená je pro nejmladší.

Po sjezdu z cyklostezky je vyznančen nový úsek trati v lese

Na tzv. bikrosce se změnil výjezd z technického úseku

Autor
2.6.2014 - dlouhán

High point Svatobor cup již za 4 týdny

Přátelé

Zdraví Vás přípravný team závodu horských kol High point Svatobor Cup konaný dne 14.června 2014. Přípravy jsou v plném proudu, zatím nic nebrání ke zdárnému průběhu akce. Všichni jste srdečně zváni jak závodníci, tak i diváci. V propozích nalezente podrobnosti k vlastní akci. Teď na připomenutí jak to vypadalo v roce 2013.

 

Akci bude celý den moderovat Jaroslav Hlaváč

Opět připravujeme dětský koutek, kde si budou moci Vaše ratolesti zasoutěžit o různé sladkosti

Součástí akce budou samozřejmě dětské závody, na které připravujeme změnu tratě, věříme ža se Vám bude líbit

Hlavní závod bude vedený po stejné trati jako v roce 2013

Nebude samozřejmě chybět High point prémie pro nejrychlešího muže a nejrychlejší ženu

Na závěr akce nám opět zahraje skupina Volkmen

Autor
17.5.2014 - dlouhán

Sušický horský běh 2014

Sušický horský běh 2014 se velice rychle blíží. Zde přináším plakát na akci.

Autor
31.3.2014 - dlouhán

Memoriál Evy Hrabové 2014 je již minulostí

Vážení přátelé, kamarádi

V sobotu proběhl na trati mezi Sušicí a vrchlem Svatobor lítý boj běžců. Závod je pojmenován po naší společné kamarádce Evě Hrabové, která již bohužel není mezi námi (držela však ze shora nad námi ochranou ruku, protože počasí bylo opravu luxusní - díky EVI). Trať měřila 4,6 km a převýšení trati 426 m. Všichni kdo úspěšně zdolali trať si určitě sáhli na dno svých fyzických a psychických sil. Závodníků bylo 63 všem účastníkům moc děkujeme a doufáme, že přístí rok přijedou znova. Teď na ochutnávku pár fotografií. V sekci foto pak budou (prosíme o trochu strpení) vloženy fotografie ze závodu, kde se každý účastník určitě najde.


Všem závodníkům vypálila rybník rodina Randáků.

Karel Randák z Javorné na Šumavě vyhrál celkově v neskutečném čase 22:02,3

Helena Randáková vyhrála kategorii ženy celkově, v dalším skvělém čase 26:48,0 a celkově se umístila na úžasném 19 místě

Závodu se zúčastnilo 6 závodníků do 18 let, na fotografii vítěz kategorie Daniel Jarolím, který běžel v krásném čase 28:58,8

Nejstarším účastníkem závodu byl Jiří Konop (ročník 1949 - klobouk dolů), který doběhl v úžasném čase 30:53,5

Autor
25.3.2014 - dlouhán

Memoriál Evy Hrabové 2014

 

 

Autor
11.3.2014 - dlouhán

Aktualita k SHB 2014

Zdravim všechny příznivce Sušického horského běhu

Do sekce trať závodu byl přidán odkaz na mapu závodu s vyobrazením zázemí, startu a cíle závodu.

Autor
12.2.2014 - dlouhán

Na běžky to ještě jde

Aktualita k 9.2.2014

Ta jsme včera vyrazili na běžky do Německa na Bretterschachten. Počasí super. Na tu letošní sněhovou bídu to ještě šlo. Stopy supr upravené i když většinou ledové. Na důkaz přikládám foto.

 

Autor
9.2.2014 - dlouhán

Aktualita Sušický horský běh

Zdravím

Byly aktualizovány propozice na Sušický horský běh 2014, přidány i v německém a anglickém jazyce. Dodána mapka závodu včetně převýšení, zatím pouze v jako fotografie. V dohledné době se pokusím se přidat i aktivní mapku.

Autor
28.1.2014 - dlouhán

Výlet za sluníčkem

Po kratší odmlce jsem si dovolil vložit další příspěvek za života našeho teamu.

Tak jsme včera vyrazili na společný výlet na Šumavu, která je bohužel beze sněhu. Ale to nám neubralo na dobré náladě. Šli jsme ze Špičáckého sedla na Černé jezero poté přes kopec na Čertovo jezero a somzřejmě zpět. Na závěr jsme se pěkně nadlábli na Rovince.

 

 

Autor
19.1.2014 - dlouhán

PF 2014

Vážení kamarádi a přátelé

Celý náš tým Vám přeje do roku 2014 spousty zdraví, mraky štěstí a kvanta úspěšně naježděných kilomterů v sedle Vašeho biku či silničky. Téže děkujeme za Vaši přízeň a věříme že se rádi zúčastníte akcí námi pořádaných v roce 2014.

 

Autor
25.12.2013 - dlouhán

Problémy s naším webem vyřešeny

Přátelé:

Konečně se nám podařilo vyřešit problémy s našimi stránkami, a tak Vám můžu přinést následující pozitivní informace:

1. na stránkách v sekci galerie jsou přidány fotografie z akcí které jsme pořádali. Další budou přibývat, takže si je můžete prohlížet při dlouhých zimních večerech.

2. byly přidány propozice na Sušický horský běh (SHB) konaný dne 19.4.2014. Závod je plný novinek od pořádání dětských závodů v běhu, po novinky v hlavním závodě. Více v sekci propozice. Nejsou zatím úplné, průběžně budou aktualizovány. Přihlášení na závod je spuštěno.

3. byly přidány propozice na Memoriál Evy Hrabové (běh Svatoborskou hadovkou) konaný dne 22.3.2014. Přihlášení na závod je spuštěno.

 

Příspěvek vložil Dlouhán

Autor
3.12.2013 - gripen

Teamová aktualita - velmi vydařilá oslava narozenin

V sobotu 16.11. jsme byli pozváni Vladimírem na oslavu jeho 50-tých narozenin. Samozřejmě jsme to nemohli nechat jen tak a tak slovo dalo slovo a pro Vláďu jsme připravili překvapení v podobě přijímání do "Důchodcovského" stavu samotnými zástupci důchodců z doby nedávno minulé. Myslím že nápad se skvěle vydařil a přispěl k výtečné náladě na oslavě.

Můžu určitě mluvit za všechny pozvané. Díky moc Vláďo za pozvání, skvělou oslavu, skvělé jídlo a ještě jednou "VŠE NEJLEPŠÍ AŤ TI TO ŠLAPE CHLAPE".


První foto s oslavencem

Teď kompletní sestava s již dekorovaným oslavencem

Příspěvky vkládá Dlouhán

Autor
18.11.2013 - gripen

Cyklistická sezóna 2013 je za námi

Přátelé

Cyklistická sezóna je již za námi, a tak bych se velmi rád s Vámi podělil o zhodnocení sezóny z mého pohledu. Budu se Vám snažit pravidelně podávat různé informace včetně fotografií ze života našeho teamu.

Dnes bych se velmi rád pochlubil úspěchy, které jsme dosáhli na poli sportovním v seriálu "Kolo pro život". Seriálu se zúčastňujeme pravidelně již od roku 2008, kde každý rok jedeme od čtyř do sedmi maratónů ze seriálu. Už v průběhu sezóny jsem Vám podával reportáže z jednotlivých závodů. Je nutné podotknout, že závody nejsou vůbec jednoduché (řekl bych že každý rok těžší a těžší) a za ty léta velmi přitvrdila konkurence. Vždyť minimálně prvních padesát závodníků v každém závodě jsou profíci. Letos se  seriálu zúčastnilo cca 6 000 závodníků. No a teď naše pěkné výsledky:

Jednoznačná teamová jednička je Vláďa Duchoň, který celkově skončil na 290 místě a v kategorii na skvělém 18 místě (z 560 startujících) - pro mě nedostižitelný výsledek, klobouk dolů.

Na pomyslném druhém místě v teamu skončil Jirka Dlouhý (tj. moje maličkost), skončil jsem celkově na 504 místě a 112 v kategorii (z 1 299 startujích).

Jako třetí v teamu je Venca Svoboda skončil v celkově na 1 772 místě a 625 v kategorii (z 1 800 startujících). Klobouk dolů před Václavem, který si každý závod užívá tak, že vždy cílovou pásku protne z úsměvem na tváři.

Jirka na trati Karlovarského maratonu

Vláďa na na startu před Orlík tour

Václav "A jde se na to" před Zadovským maratonem

Příspěvky vkládá Dlouhán

 

Autor
7.11.2013 - gripen

Tradiční výjezd na Pancíř v netradičním čase

Tak jsme minulou sobotu (19.10.) vyrazili na tradiční uzavírák sezony - výjezd na Pancíř. Sešlo se nás jedenáct nálada byla výborná počasí ještě lepší, myslím že se vše podařilo na jedničku.

My všichni na vrcholu Pancíře ve výšce 1214 m. Chybí Václav který pořizoval následující foto, který jen tak mimochodem se zúčastnil společného výjezdu poprvé.

Jelikož na Pancíři v restaraci byla uzavřená společnost (která se nakonec nepotvrdila), jsme zakotvili na oběd v melebném penzionu ve Svinné (na doporučení Pažiho). Moc pěkné prostředí, doporučuji k návštěvě (je to pod Keplema směr na Javornou)

Příspěvky vkládá Dlouhán

Autor
21.10.2013 - gripen

Svatobor Tour 2013 je již minulostí

Přátelé, cyklistická sezona se pomalu ale jistě blíží ke svému konci což nám dokazuje tradiční Sušický podnik Svatobor Tour (letos to byl již 23 ročník), který se každoročně koná poslední víkend v září a tradičně ho pořádá Ski klub Sušice. Ti co se zůčastnili si opět pěkně mákli na dno svých fyzických i psychických sil, počasí bylo skvělé a výkony byly též velmi pěkné. Padlo i několik osobních rekordů, za povšimnutí stojí osobní rekord letošního absolutního vítěze Michala Janečka z JIKO Čácha Sušice který dosáhl času 19 min 20 sek. moc pěkné, velká gratulace. Je třeba také zmínit, že někteří si tento náročný závod zajeli úpně poprvé, hlavně před naším dorostem klobouk dolů.

Teď pár momentek z trati

Příspěvky vkládá Dlouhán

 

Autor
30.9.2013 - gripen
  1 2 3 4 5 ...   6
dlouhan:  to je nám líto, sehnat termínovku kde nic není je problém a uprostřed léta nám to nepřišlo úplně vhodné
18.8.2022 10:10:46
Ludvík Fremut:  Chlapi, je mi trochu líto, když celý léto na MTB maraton v kraji nenarazíte a pak se jedou dva krásné maratony v jednom termínu???? Sušice a Kralovice
16.8.2022 22:09:40
Dlouhán:  Byla přidána i druhá várka fotek ze sobotního běhu
3.4.2022 07:11:54
Dlouhán:  Do galerie byla přidána první várka fotek ze sobotního běhu
30.3.2022 21:10:03
Dáša:  Běžela jsem poprvé a doufám,že ne naposledy, krásný závod 🏃
28.3.2022 10:44:16
Kája 🚂:  Moc děkujeme za krásný závod .
27.3.2022 15:57:55
Dlouhán:  byly přidány výsledky ze včerejšího závodu, Pod nimi jsou výsledky z roku 2021. Na fotogalerii pracujeme. Starší výsledky se pokusím zaktualizovat - snad se to podaří :) :) Moc děkujeme za účast
27.3.2022 12:26:58
David:  Mám prosbičku - výsledky z roku 2019 jdou zaktivovat? Děkuji
26.3.2022 18:00:40
Generální partner:
Hlavní partner:
Mediální partneři:
TEAM obléká: