Zbývá: 120 dní
Přihlášeno: 0 lidí

Memoriál Evy Hrabové 2014 je již minulostí

Vážení přátelé, kamarádi

V sobotu proběhl na trati mezi Sušicí a vrchlem Svatobor lítý boj běžců. Závod je pojmenován po naší společné kamarádce Evě Hrabové, která již bohužel není mezi námi (držela však ze shora nad námi ochranou ruku, protože počasí bylo opravu luxusní - díky EVI). Trať měřila 4,6 km a převýšení trati 426 m. Všichni kdo úspěšně zdolali trať si určitě sáhli na dno svých fyzických a psychických sil. Závodníků bylo 63 všem účastníkům moc děkujeme a doufáme, že přístí rok přijedou znova. Teď na ochutnávku pár fotografií. V sekci foto pak budou (prosíme o trochu strpení) vloženy fotografie ze závodu, kde se každý účastník určitě najde.

Všem závodníkům vypálila rybník rodina Randáků.

Karel Randák z Javorné na Šumavě vyhrál celkově v neskutečném čase 22:02,3

Helena Randáková vyhrála kategorii ženy celkově, v dalším skvělém čase 26:48,0 a celkově se umístila na úžasném 19 místě

Závodu se zúčastnilo 6 závodníků do 18 let, na fotografii vítěz kategorie Daniel Jarolím, který běžel v krásném čase 28:58,8

Nejstarším účastníkem závodu byl Jiří Konop (ročník 1949 - klobouk dolů), který doběhl v úžasném čase 30:53,5

Autor
25.3.2014 - dlouhán
Michal Král:  Ahoj, fotky z letošního běhu na Svatobor nebudou?
13.4.2024 13:08:31
dlouhán:  velká omluva - má špatná práce s aplikací. Výsledky už tam jsou
27.3.2024 11:12:31
KK:  Dlouhánovi to asi chvilku potrvá, ale dá to tam :-) .
25.3.2024 21:26:54
Michal Král:  Predbezne a neoficialni vysledky mame na FB "Ešus liga". Ale mam tam tedy jen 59 lidi :D
25.3.2024 18:32:20
Dittrich:  Zdravim, kde najdu výsledky ze sobotního běhu na Svatobor ? Mám tam jen z roku 2023c děkuji
25.3.2024 12:40:22
dlouhán:  Přátelé - byly přidány výsledky ze sobotního závodu. Na fotogalerii se pracuje