Přihlášeno: 0 lidí

Horké aktuality k sobotě

Aktuality :

Vypadá to na velmi pěkné počasí okolo 22 °C (hodně dlouho jsme se modlili).

Včera jsme byli připravit bikovou trať, je vysekaná a i přes poslední deště není promáčená.

Steaky jsou naložené (při zkoušce chuť byla výtečná), no a to nejlepší nakonec pro dodržení pitného režimu je objednána plzeňská dvanáctka.

Zdravíme všechny cyklistické nadšence. Tak již tuto sobotu 31.8. tu máme opět po roce sušický trojboj. Originální závod složený ze silniční části v podobě výjezdu na vrch Svatobor, bikové části v podobě ne úplně přímého sjezdu do prostoru zázemí závodu (bývalý kemp), no a pak běh 3 km okolo rybníčku v lesoparku Luh.

Pravidla budou stejná jako v předchozích ročnících, kdo však nevlastní silniční kolo není problém, může objet silniční část i na biku s jedinou podmínkou zastavení v depu na vrchu Svatobor a imitování činnosti jako při výměně kola.

Všichni jste srdečně zváni jak závodníci tak i diváci.

Start kemp:  13:30  pro všechny kategorie současně

Cíl hlavního závodu: v prostoru kempu (zázemí závodu)

Přihlášky: on-line prostřednictvím  INTERNETU do středy 28.srpna 2013 zde na www.mtb-susice.cz (přihlášky), nebo v den závodu

Startovné: 100,- Kč

v ceně startovného občerstvení

Upozornění: horská kola si svépomocí vyvézt na Svatobor do hlídaného depa od 12:00  do 13:00 hod.

Co nás čeká:

1. silniční výjezd na horu Svatobor přes Odolenov 9,3km

2. XC sjezd do prostoru kempu cca 11,6km

3. běh okolo rybníčka v Luhu 3,2km (ženy běží pouze jedno kolo tj. 1,1 km)