Sušický High Point Stevens MTB Maraton 2024:
Zbývá: 148 dní
Přihlášeno: 0 lidí

Všechny vzkazy:

Jarda Uher:  Vážení pořadatelé, jako dlouholetý "chrt", který se účastnil nejrůznějších běžeckých podniků - rovina, kopec, silnice,terén Vám musím poblahopřát. Klafunda byl supr závod, zažil jsem toho hodně, ale že budete mít takovou účast by mne nenapadlo. Upřímně se přiznám, že mi ve svalech pocukávalo, když se blížili závodníci k cíli. Užil jsem si to aspoň jako longines. Nebylo to ono. Držím palce do dalších akcí, které naplní sportovní dění v Sušici.
13.3.2011 13:12:21
Tomáš Panenka:  Díky za perfektní organizaci, všechno jednoduchý, pohodový a funkční. Trať byla ještě náročnější než jsem očekával, bude to chtít aspoň trochu tréninku. Lidi na trase byli strašně milí a povzbudili. Doufám že do příštího ročníku se odhodlají ke startu další i když jim nebude stačit 30 (nebo i 40) minut jako nám z konce startovního pole. Dík za závod a těšíme se i s klukama za rok znovu.
13.3.2011 10:23:33
Martin Jiroušej:  Závod super, myslel jsem, že neběhám špatně, ale po dnešku je smutné, když nás cyklisti zfouli jako svíčku, 24:50 odpovídá těžkému běžci, za rok běžím znova, ale s 65 kg :-) organizace a značení super, až na líné lidi parkující během závodu téměř na asfaltce, což je ubohé a ještě. když vylejzají z auta, tak pomalu dveřma smetou závodníky....a lidi na trase - potěší, když někdo fandí, když je ticho, je to spíš opak....Dobrá akcička, fandím Vám
12.3.2011 20:04:23
Jakub Ouředník:  Mockrát děkujeme za perfektní závod!!! Trať byla náročná, ale naprosto výborná. Počasí jste objednali taky bezchybný a když k tomu přidam lahodnej gulášek, tak to byla suprová sobota. Ještě jednou moc díky a příští rok se za váma zase přijedeme ze Strakonic podívat. Resp. už za 3 měsíce na Svatobor Cup.
12.3.2011 17:05:13
radkul:  Perfektní závod, neskutečná účast a skvělé počasí :-) Díky. Takže: Találkozunk jövőre.
12.3.2011 15:40:08
gripen:  počasí nám Všem moc přeje, dnes slezl další led co leží v hadovce běhu K. KLAFUNDY !!! jinak trať značíme v pátek odpoledne, nebo v sobotu ráno :-))) už se to kvapem
9.3.2011 19:45:58
gripen:  přihlášení na GRAND PRIX K. KLAFUNDY přesn internet na http://www.mtb-susice.cz/prihlasky.html je možné do pátku, 11.3.2011 do 18hodin !!! :-))) potom už jen v sobotu, v místě startu, při prezentaci !!! těšíme se
7.3.2011 18:22:07
KK:  Ahoj,chtěl bych požádat vševhny pořadatele, nebo jejich zákonné zástupce, aby se ve čtvrtek 10.3.dostavili v 17.00 do Cafe L´amour na finální poradu před závodem. Děkuji
6.3.2011 19:33:36
gripen:  posledních 7 dní a vypukne 1. ročník GRAND PRIX K.KLAFUNDY !!! všichni jste srdečně zváni :-)))
4.3.2011 19:08:31
gripen:  přihlašování na GRAND PRIX K.Klafundy je již aktivní :-)))
8.2.2011 11:55:51
h.vastl:  kdo chce jet na biku novorocni vyjizdku tak ve 13hod na rantlu
1.1.2011 10:26:21
šampon:  up and down team děkuje J+D za super akcičku na Svatíku, aspoň vidíte, že jsme schopni čehokoli na vysoké úrovni...
30.12.2010 16:19:54
J+D:  Velké díky a obdiv up and down teamu za úžasné vystoupení včera na Svatoboru, to byl dar nad dary, laťka byla nasazená vysoko
30.12.2010 16:00:18
27.12.2010 17:23:26
píťa:  to až večer po běžkách gripene!
25.12.2010 15:14:16
gripen:  a já si myslel, že bys raději zachlastal :-)))
25.12.2010 10:15:48
píta:  od pondeli jezdim kazdy den na běžky,zhruba na 9 hodinu. takze jestki nekdo chce ozvěte se
25.12.2010 09:30:30
FK+JK:  Všem bikerům a všem kteří se motají kolem kol přejeme krásné Vánoce a aby byl pro Vás Nový rok 2011 jako divoké XC. Drsný, rychlý a nevyzpytatelný, a přesto krásný, přitažlivý a bezpečný, ať se Vám daří v práci i doma, především hodně zdraví, dobrou formu a ať se dostává hodně lásky od lidí, které máte rádi. Na všechno zlé (a to nejen výsledky), co Vám přinesl rok 2010 je třeba zapomenout a do roku 2011 je třeba si odnést jen to nejkrásnější! Krásné a pohodové Vánoční svátky a Šťastný nový rok.
21.12.2010 07:45:46
Šléza:  Mrtvo... mrtvo... pane jo... co se s Vámi děje... včera jste doufám pořádně zabumbali sezonu a dneska už už honem přemýšlet na novou... zdravím Vás.. Šléza
12.12.2010 09:31:53
Jitka:  Tak znova, tady je nějaké mrtvo, tak se vás pokusím vzbudit informací, že od 16.12. otevíráme s Dvaidem u nás na očním optiku, budeme mít celou řadu brýlí Uvex, i pro cyklisty, přijďtě se podívat, dostanete vánoční slevu.........
8.12.2010 09:39:00
Jitka:  Toufarová
8.12.2010 09:37:19
venca:  Pozdrav ze SP na draze v Melbourne zasila vsem pratelum cyklistiky Venca.Moc se tesim na snih,tady bylo vcera 35st.vedro.
25.11.2010 11:37:52
dlouhán:  kolo bohužel se nekonalo ale terény jsou tu skvělé a počasí ještě lepší. No a o křídlech já nic nevím ale prej se něco chystá. Válečná vřava zuří dál. Zdar
4.11.2010 11:00:29
3 6 9 12 15 18 21 24 27 30 33 36   ... 37 38 39 40 41 ...   42 45 48 51 54 57 60 63 66 69 72 75 78
dlouhán:  velká omluva - má špatná práce s aplikací. Výsledky už tam jsou
27.3.2024 11:12:31
KK:  Dlouhánovi to asi chvilku potrvá, ale dá to tam :-) .
25.3.2024 21:26:54
Michal Král:  Predbezne a neoficialni vysledky mame na FB "Ešus liga". Ale mam tam tedy jen 59 lidi :D
25.3.2024 18:32:20
Dittrich:  Zdravim, kde najdu výsledky ze sobotního běhu na Svatobor ? Mám tam jen z roku 2023c děkuji
25.3.2024 12:40:22
dlouhán:  Přátelé - byly přidány výsledky ze sobotního závodu. Na fotogalerii se pracuje