Přihlášeno: 0 lidí

Cyklistická sezóna 2013 je za námi

Přátelé

Cyklistická sezóna je již za námi, a tak bych se velmi rád s Vámi podělil o zhodnocení sezóny z mého pohledu. Budu se Vám snažit pravidelně podávat různé informace včetně fotografií ze života našeho teamu.

Dnes bych se velmi rád pochlubil úspěchy, které jsme dosáhli na poli sportovním v seriálu "Kolo pro život". Seriálu se zúčastňujeme pravidelně již od roku 2008, kde každý rok jedeme od čtyř do sedmi maratónů ze seriálu. Už v průběhu sezóny jsem Vám podával reportáže z jednotlivých závodů. Je nutné podotknout, že závody nejsou vůbec jednoduché (řekl bych že každý rok těžší a těžší) a za ty léta velmi přitvrdila konkurence. Vždyť minimálně prvních padesát závodníků v každém závodě jsou profíci. Letos se  seriálu zúčastnilo cca 6 000 závodníků. No a teď naše pěkné výsledky:

Jednoznačná teamová jednička je Vláďa Duchoň, který celkově skončil na 290 místě a v kategorii na skvělém 18 místě (z 560 startujících) - pro mě nedostižitelný výsledek, klobouk dolů.

Na pomyslném druhém místě v teamu skončil Jirka Dlouhý (tj. moje maličkost), skončil jsem celkově na 504 místě a 112 v kategorii (z 1 299 startujích).

Jako třetí v teamu je Venca Svoboda skončil v celkově na 1 772 místě a 625 v kategorii (z 1 800 startujících). Klobouk dolů před Václavem, který si každý závod užívá tak, že vždy cílovou pásku protne z úsměvem na tváři.

Jirka na trati Karlovarského maratonu

Vláďa na na startu před Orlík tour

Václav "A jde se na to" před Zadovským maratonem

Příspěvky vkládá Dlouhán

Autor
7.11.2013 - gripen
Michal Král:  Ahoj, fotky z letošního běhu na Svatobor nebudou?
13.4.2024 13:08:31
dlouhán:  velká omluva - má špatná práce s aplikací. Výsledky už tam jsou
27.3.2024 11:12:31
KK:  Dlouhánovi to asi chvilku potrvá, ale dá to tam :-) .
25.3.2024 21:26:54
Michal Král:  Predbezne a neoficialni vysledky mame na FB "Ešus liga". Ale mam tam tedy jen 59 lidi :D
25.3.2024 18:32:20
Dittrich:  Zdravim, kde najdu výsledky ze sobotního běhu na Svatobor ? Mám tam jen z roku 2023c děkuji
25.3.2024 12:40:22
dlouhán:  Přátelé - byly přidány výsledky ze sobotního závodu. Na fotogalerii se pracuje