Memoriál Evy Hrabové 2018:
Zbývá: 16 dní
Přihlášeno: 4 lidí
Sušický High Point MTB Maraton:
Zbývá: 107 dní
Přihlášeno: 0 lidí

Odkaz na výsledky Hlavního závodu:

http://sportsoft.cz/cs/zavod/overview/2286

1. Sušický High point MTB maraton - dětské závody
Kategorie:
odrážedla




závodu se zúčastnili



st. č. jméno oddíl/obec rok narození

9 Petr PAJER
2014

19 Samuel HRABÝ Jiko Čácha Sušice 2014

29 Dominik SAJFRÍD
2014

49 Matyáš MIKAS
2015

36 Antonie TAUŠEROVÁ Dlouhá Ves 2013






Kategorie:
Holky 2011 a dříve narození (6 let a mladší)








pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození okruhy
1. 5 Beáta BRANDOVÁ SKI klub Strakonice 2011 2
2. 25 Karolína VESELÁ
2011 2
3. 20 Anna TOMASOVÁ Para Delta 2011 2
4. 18 Nela NOVÁKOVÁ Rychlé šípy Strakonice 2012 2
5. 50 Eliška MIKASOVÁ
2012 2






Kategorie:
Kluci 2011 a dříve narození (6 let a mladší)








pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození okruhy
1. 28 Ondřej SAJFRÍD Strakonice 2011 2
2. 16 Matyáš HOLUB
2011 2
3. 45 Matyáš LANDFELD
2012 2
4. 27 Vojtík VANĚK
2012 2






Kategorie:
Žákyně nábor 7-8 let 2009-2010








pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození okruhy
1. 22 Denisa LIŠKOVÁ
2009 2 stř
2. 8 Bára PODLEŠÁKOVÁ Podlešák 2010 2 stř






Kategorie:
Žáci nábor 7-8 let 2009-2010








pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození okruhy
1. 17 Matěj NOVÁK Rychlé šípy Strakonice 2009 2 stř
2. 39 Šimon KYRÁL TJ Sušice 2009 2 stř
3. 3 Lukáš KŘÍŽ Český Krumlov 2009 2 stř
4. 33 Jakub VESELÝ High point bike team Sušice 2009 2 stř
5. 26 David PODLIPSKÝ Jiko Čácha Sušice 2009 2 stř
6. 7 Jan PAJER Pajer 2009 2 stř
7. 47 Jan KAHLE
2010 2 stř
8. 2 Jindřich MEZERA Aleš Hrabý 2009 2 stř
9. 35 Alexander JURČIŠIN High point bike team Sušice 2010 2 stř
10. 10 Ondřej VÍT High point bike team Sušice 2009 2 stř
11. 11 Filip JURČIŠÍN High point bike team Sušice 2009 2 stř
12. 12 Bohouš VÍT High point bike team Sušice 2009 2 stř
13. 51 Daniel HOUSA
2010 2 stř
14. 37 Ondřej TAUŠER Dlouhá Ves 2010 2 stř






Kategorie:
Žákyně nejmladší 9-10 let 2007-2008








pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození okruhy
1. 24 Sofie HOBLOVÁ
2008 3 stř
2. 31 Luisa HOREJŠOVÁ Para Delta 2008 3 stř
3. 11 Johanka POŽÁRKOVÁ
2008 3 stř
DNF 44 Viktorka VILHELMOVÁ High point bike team Sušice 2008 3 stř






Kategorie:
Žáci nejmladší 9-10 let 2007-2008








pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození okruhy
1. 41 Patrik ŠIŠPELA
2008 3 stř
2. 21 Petr TOMAS Para Delta 2007 3 stř
3. 52 Václav HOUSA
2007 3 stř
4. 38 Gabriel MUŇOZC Mansána 2008 3 stř






Kategorie:
Žákyně mladší 11-12 let 2005-2006








pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození okruhy
1. 32 Kristýna Anna VESELÁ High point bike team Sušice 2006 4 velké
2. 12 Emily POKORNÁ SKI klub Sušice 2006 4 velké
3. 4 Amálka LÍSKOVCOVÁ Jiko Čácha Sušice 2006 4 velké
4. 14 Lenka KOTÁLOVÁ Chmelná 2005 4 velké
5. 30 Sofie HOREJŠOVÁ Para Delta 2005 4 velké
6. 15 Tereza KOTÁLOVÁ Chmelná 2005 4 velké






Kategorie:
Žáci mladší 11-12 let 2005-2006








pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození okruhy
1. 40 Matěj KYRÁL TJ Sušice 2005 4 velké
2. 23 Vojta BENÍŠEK
2006 4 velké
3. 13 Vojta MAROUŠEK Jiko Čácha Sušice 2006 4 velké
4. 46 Šimon LANDFELD
2006 4 velké
5. 43 Tomáš VILHELM High point bike team Sušice 2005 4 velké
6. 6 Krištof BRAND SKI klub Strakonice 2006 4 velké
7. 42 Petr ŠIŠPELA
2006 4 velké
8. 48 Tomáš MASOŇ
2005 4 velké






Kategorie:
Žákyně starší 13-14 let 2002-2003








pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození okruhy
1. 32 Kristýna Anna VESELÁ High point bike team Sušice 2006 5 velkých






Kategorie:
Žáci starší 13-14 let 2002-2003








pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození okruhy
1. 53 Robin HRABÝ Jiko Čácha Sušice 2004 5 velkých
2. 40 Matěj KYRÁL TJ Sušice 2005 5 velkých
3. 23 Vojta BENÍŠEK
2006 5 velkých

 

ORGSU:  Informační systém pořádání závodů - http://www.orgsu.org/cs/
16.2.2018 10:36:49
Poki:  1.1. novoroční výjezd ve 13 na rantlu.
27.12.2017 13:04:11
Mája:  Byli jste dnes běhat? Dorazil jsem tedy až v 9:01, ale nikoho jsem nepotkal.
18.11.2017 13:56:08
Maja:  Ahoj, jake je obvykle misto startu? :-)
3.11.2017 18:13:41
Radek:  sobota pancir?
2.11.2017 11:50:40
Radek:  sobota pancir?
2.11.2017 11:07:35
Poki:  Od soboty 4.11 začínají výběhy na Sva po Klafundovi. Obvyklé místo startu v 9 ráno.
1.11.2017 09:40:34
Poki:  čtvrtek :)
19.10.2017 10:27:35
Generální partner:
Hlavní partner:
Mediální partneři:
TEAM obléká: