Sušický High Point MTB Maraton:
Zbývá: -89 dní
Přihlášeno: 62 lidí
Svatobor tour 2018:
Zbývá: -75 dní
Přihlášeno: 0 lidí

 



Kadetky 2002 - 2003 (15 - 16 let)

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1. 72 Mundlová Anna 2003 Cyklosport-Pitstop.cz 2:02:49

 



Kadeti 2002 - 2003 (15 -16 let)

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1. 15 Teršl Robin 2004 KM Cyklosport Pit Stop.cz 1:30:45
2. 90 Johánek Dalibor 2005 KM Cyklosport Pit Stop.cz 1:43:17
3. 12 Horejš Viktor 2002 KM SOU-SOŠ Sušice 2:05:51
4. 92 Frühauf Jan 2004 KM Cyklosport Pit Stop.cz DNF

 



Junioři 2000 - 2001 (17 - 18 let) - krátká

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1. 20 Möstl Martin 2001 JM
1:43:17
2. 46 Tomas Jan 2001 JM Gymnázium Sušice 1:48:10

 



Ženy A 1999 - 1983 (19 - 35 let) - krátká

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1. 98 Haselbergerová Eva 1990 ŽA Hazoši 1:43:28
2. 60 Baarová Petra 1998 ŽA Cyklosport Pitstop.cz 2:11:57

 



Ženy B 1982 a starší (36 let a starší) - krátká

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1. 5 Částková Jiřina 1977 ŽB Tatran Železná Ruda 1:43:30
2. 39 Ostrčilová Dája 1968 ŽB COPR Přeštice 1:57:32
3. 73 Mundlová Štěpánka 1975 ŽB
2:06:41
4. 69 Pokorná Eva 1976 ŽB
2:07:15
5. 66 Schiffer Andrea 1958 ŽB Bike Altmann.AT 2:09:08

 



Muži A 1999 - 1989 (19 - 29 let) - krátká

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1. 99 Haselberger Zdeněk 1989 MA Nowis Team 1:24:42
2. 54 Ingriš Marek 1998 MA MTB Nýřany 1:37:04
3. 94 Malý Jan 1991 MA Horažďovice 1:42:12
4. 37 Kubíček Lukáš 1990 MA Velosport Domažlice 1:45:38
5. 61 Kostner Marek 1996 MA
1:50:40
6. 62 Faigl Petr 1996 MA
1:51:27
7. 64 Zemánek Robert 1989 MA MCF 1:56:38

 



Muži B 1988 - 1979 (30 - 39 let) - krátká

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1. 25 Křížek Zdeněk 1987 MB Ghost MTB Plzeň 1:22:43
2. 30 Babka Jaroslav 1983 MB Jiko Čácha Sušice 1:28:44
3. 75 Janeček Michal 1980 MB Jiko Čácha Sušice 1:31:02
4. 18 Král Pavel 1981 MB Greiner Aero Space 1:52:16
5. 42 Beneš Jan 1987 MB
2:05:46
6. 51 Dolejš Vojtěch 1988 MB Jiko Čácha Sušice 2:10:30

 



Veteráni A 1978 - 1969 (40 - 49 let) - krátká

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1. 85 Metlička Václav 1973 VA 3XV 1:22:20
2. 100 Soukup Petr 1970 VA Stevens Cyklošvec 1:26:10
3. 52 Ingriš Patrik 1974 VA MTB-Nýřany 1:28:13
4. 41 Hrádek Martin 1976 VA COPR Přeštice 1:28:42
5. 13 Hrabý Michal 1971 VA JIKO Čácha Sušice 1:29:08
6. 95 Koubek Vladimír 1975 VA JIKO Čácha Sušice 1:34:42
7. 57 Karabáš Martin 1974 VA Šumava Riders 1:42:53
8. 27 Florian Petr 1971 VA Plzeň 1:57:12
9. 16 Joza Ladislav 1975 VA Sušice 2:12:50
10. 6 Mašek Karel 1975 VA Sportoviště Sušice DNF

 



Veteráni B 1968 - 1959 (50 - 59 let) - krátká

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1. 78 Kouba Miroslav 1960 VB Čistý sport 1:31:50
2. 40 Lojík Martin 1968 VB COPR Přeštice 1:40:25
3. 71 Beber Pavel 1963 VB Velosport Domažlice 1:49:24
4. 76 Kopp Martin 1968 VB
2:05:55

 



Veteráni C 1958 a starší (60let a starší) - krátká

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1. 19 Votýpka Miroslav 1954 VC Petrovice 2:31:47
2. 84 Jirsa Pavel 1958

2:32:14

 



Junioři 2000 - 2001 (17 - 18 let) - dlouhá

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1. 77 Párecký Šimon 2000 JM Jiko Čácha Sušice 2:29:55

 



Ženy B 1982 a starší (36 let a starší) - dlouhá

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1. 14 Hrabová Lucie 1981 ŽB Cyklosport Pitstop.cz 3:09:17
2. 17 Lišková Simona 1977 ŽB Enduro x Race Sušice 3:34:55
3. 59 Křížová Jaruška 1961 ŽB Jiko Čácha Sušice 3:43:15

 



Muži A 1999 - 1989 (19 - 29 let) - dlouhá

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1. 33 Beneš Jan 1990 MA Symbio+ CE Energy 2:09:24
2. 68 Bouda Jan 1991 MA Jiskra Třeboň 2:24:10
3. 93 Legát Vojtěch 1992 MA AC Zkáza Plzeň 2:52:34

 



Muži B 1988 - 1979 (30 - 39 let) - dlouhá

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1. 70 Šindelář Petr 1984 MB Velosport Domažlice 2:12:53
2. 80 Egermaier Daniel 1984 MB MS BIKE Academy Racing 2:14:24
3. 67 Havel Josef 1982 MB Statika JSKK 2:18:34
4. 35 Jasan Lukáš 1980 MB Velosport Domažlice 2:22:33
5. 48 Sázevský Jan 1982 MB Velosport Domažlice 2:25:33
6. 29 Roubal Marek 1982 MB Velosport Domažlice 2:28:35
7. 96 Staněk Miroslav 1988 MB MTB Ježíkov 2:31:16
8. 8 Vlk Karel 1980 MB AXON SPORT Team 2:36:03
9. 49 Ledvina Václav 1982 MB Velosport Domažlice 2:43:25

 



Veteráni A 1978 - 1969 (40 - 49 let) - dlouhá

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1. 56 Růta Josef 1976 VA
2:15:39
2. 28 Nykles Jan 1976 VA Velosport Domažlice 2:28:04
3. 4 Částka Kryštof 1977 VA Tatran Železná Ruda 2:28:10
4. 82 Šesták Martin 1969 VA Cyklotrenink.com 2:28:16
5. 43 Pokorný Zbyněk 1975 VA Jiko Čácha Sušice 2:33:40
6. 24 Lučan Tomáš 1974 VA
2:36:38
7. 81 Skalka Pavel 1970 VA CBC Team 2:36:43
8. 23 Hálek Václav 1974 VA GT Bicykles 2:37:10
9. 11 Šturm Rudolf 1978 VA Velosport Domažlice 2:39:59
10. 86 Kubec Václav 1975 VA Polarshop.cz 2:42:54
11. 22 Čabrádek Víťa 1975 VA SKP Sušice 2:47:27
12. 21 Kovařík Karel 1975 VA
2:47:29
13. 83 Hajský Pavel 1971 VA PP KA-bike 2:51:20
14. 50 Průcha Josef 1971 VA CBC Team 2:59:21
15. 63 Fremut Ludvík 1970 VA
3:01:10
16. 97 Junkr David 1978 VA
3:22:27
17. 87 Černý František 1975 VA Kondor Bike team Postřekov 3:33:47
18. 7 Svítil Marek 1978 VA Tatran Železná Ruda DNF
19. 36 Kubíček Petr 1971 VA
DNF
20. 88 Běhounek Jaroslav 1978 VA Kondor Bike Team DNF

 



Veteráni B 1968 - 1959 (50 - 59 let) - dlouhá

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas

65 Schiffer Michael 1966 VB BIKE ALTMANN.AT 2:32:06

74 Vlček Pavel 1963 VB Ski Bike centrum 2:48:05

89 Lískovec Ed 1963 VB JIKO Čácha Sušice 3:05:06

58 Kříž František 1963 VB Jiko Čácha Sušice 3:06:33

31 Minář Martin 1967 VB Cyklo Jiřička 3:07:38

45 Toth Miroslav 1961 VB
3:09:43

79 Šklebený Vítězslav 1967 VB Cyklsport Pitstop.cz DNF

34 Havlík Robert 1967 VB
DNF

 



Veteráni C 1958 a starší (60let a starší) - dlouhá

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1. 26 Bartoš Josef 1942 VC SK Lesko 3:43:20
2. 91 Lenc Jiří 1954 VC MTB Šumava Riders 3:48:51

 



Celkem krátká

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1. 85 Metlička Václav 1973 VA 3XV 1:22:20
2. 25 Křížek Zdeněk 1987 MB Ghost MTB Plzeň 1:22:43
3. 99 Haselberger Zdeněk 1989 MA Nowis Team 1:24:42
4. 100 Soukup Petr 1970 VA Stevens Cyklošvec 1:26:10
5. 52 Ingriš Patrik 1974 VA MTB-Nýřany 1:28:13
6. 41 Hrádek Martin 1976 VA COPR Přeštice 1:28:42
7. 30 Babka Jaroslav 1983 MB Jiko Čácha Sušice 1:28:44
8. 13 Hrabý Michal 1971 VA JIKO Čácha Sušice 1:29:08
9. 15 Teršl Robin 2004 KM Cyklosport Pit Stop.cz 1:30:45
10. 75 Janeček Michal 1980 MB Jiko Čácha Sušice 1:31:02
11. 78 Kouba Miroslav 1960 VB Čistý sport 1:31:50
12. 95 Koubek Vladimír 1975 VA JIKO Čácha Sušice 1:34:42
13. 54 Ingriš Marek 1998 MA MTB Nýřany 1:37:04
14. 40 Lojík Martin 1968 VB COPR Přeštice 1:40:25
15. 94 Malý Jan 1991 MA Horažďovice 1:42:12
16. 57 Karabáš Martin 1974 VA Šumava Riders 1:42:53
17. 90 Johánek Dalibor 2005 KM Cyklosport Pit Stop.cz 1:43:17
17. 20 Möstl Martin 2001 JM
1:43:17
19. 98 Haselbergerová Eva 1990 ŽA Hazoši 1:43:28
20. 5 Částková Jiřina 1977 ŽB Tatran Železná Ruda 1:43:30
21. 37 Kubíček Lukáš 1990 MA Velosport Domažlice 1:45:38
22. 46 Tomas Jan 2001 JM Gymnázium Sušice 1:48:10
23. 71 Beber Pavel 1963 VB Velosport Domažlice 1:49:24
24. 61 Kostner Marek 1996 MA
1:50:40
25. 62 Faigl Petr 1996 MA
1:51:27
26. 18 Král Pavel 1981 MB Greiner Aero Space 1:52:16
27. 64 Zemánek Robert 1989 MA MCF 1:56:38
28. 27 Florian Petr 1971 VA Plzeň 1:57:12
29. 39 Ostrčilová Dája 1968 ŽB COPR Přeštice 1:57:32
30. 72 Mundlová Anna 2003 Cyklosport-Pitstop.cz 2:02:49
31. 42 Beneš Jan 1987 MB
2:05:46
32. 12 Horejš Viktor 2002 KM SOU-SOŠ Sušice 2:05:51
33. 76 Kopp Martin 1968 VB
2:05:55
34. 73 Mundlová Štěpánka 1975 ŽB
2:06:41
35. 69 Pokorná Eva 1976 ŽB
2:07:15
36. 66 Schiffer Andrea 1958 ŽB Bike Altmann.AT 2:09:08
37. 51 Dolejš Vojtěch 1988 MB Jiko Čácha Sušice 2:10:30
38. 60 Baarová Petra 1998 ŽA Cyklosport Pitstop.cz 2:11:57
39. 16 Joza Ladislav 1975 VA Sušice 2:12:50
40. 19 Votýpka Miroslav 1954 VC Petrovice 2:31:47
41. 84 Jirsa Pavel 1958 VC
2:32:14

92 Frühauf Jan 2004 KM Cyklosport Pit Stop.cz DNF

6 Mašek Karel 1975 VA Sportoviště Sušice DNF

 



Celkem dlouhá

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1. 33 Beneš Jan 1990 MA Symbio+ CE Energy 2:09:24
2. 70 Šindelář Petr 1984 MB Velosport Domažlice 2:12:53
3. 80 Egermaier Daniel 1984 MB MS BIKE Academy Racing 2:14:24
4. 56 Růta Josef 1976 VA
2:15:39
5. 67 Havel Josef 1982 MB Statika JSKK 2:18:34
6. 35 Jasan Lukáš 1980 MB Velosport Domažlice 2:22:33
7. 68 Bouda Jan 1991 MA Jiskra Třeboň 2:24:10
8. 48 Sázevský Jan 1982 MB Velosport Domažlice 2:25:33
9. 28 Nykles Jan 1976 VA Velosport Domažlice 2:28:04
10. 4 Částka Kryštof 1977 VA Tatran Železná Ruda 2:28:10
11. 82 Šesták Martin 1969 VA Cyklotrenink.com 2:28:16
12. 29 Roubal Marek 1982 MB Velosport Domažlice 2:28:35
13. 77 Párecký Šimon 2000 JM Jiko Čácha Sušice 2:29:55
14. 96 Staněk Miroslav 1988 MB MTB Ježíkov 2:31:16
15. 65 Schiffer Michael 1966 VB BIKE ALTMANN.AT 2:32:06
16. 43 Pokorný Zbyněk 1975 VA Jiko Čácha Sušice 2:33:40
17. 8 Vlk Karel 1980 MB AXON SPORT Team 2:36:03
18. 24 Lučan Tomáš 1974 VA
2:36:38
19. 81 Skalka Pavel 1970 VA CBC Team 2:36:43
20. 23 Hálek Václav 1974 VA GT Bicykles 2:37:10
21. 11 Šturm Rudolf 1978 VA Velosport Domažlice 2:39:59
22. 86 Kubec Václav 1975 VA Polarshop.cz 2:42:54
23. 49 Ledvina Václav 1982 MB Velosport Domažlice 2:43:25
24. 22 Čabrádek Víťa 1975 VA SKP Sušice 2:47:27
25. 21 Kovařík Karel 1975 VA
2:47:29
26. 74 Vlček Pavel 1963 VB Ski Bike centrum 2:48:05
27. 83 Hajský Pavel 1971 VA PP KA-bike 2:51:20
28. 93 Legát Vojtěch 1992 MA AC Zkáza Plzeň 2:52:34
29. 50 Průcha Josef 1971 VA CBC Team 2:59:21
30. 63 Fremut Ludvík 1970 VA
3:01:10
31. 89 Lískovec Ed 1963 VB JIKO Čácha Sušice 3:05:06
32. 58 Kříž František 1963 VB Jiko Čácha Sušice 3:06:33
33. 31 Minář Martin 1967 VB Cyklo Jiřička 3:07:38
34. 14 Hrabová Lucie 1981 ŽB Cyklosport Pitstop.cz 3:09:17
35. 45 Toth Miroslav 1961 VB
3:09:43
36. 97 Junkr David 1978 VA
3:22:27
37. 87 Černý František 1975 VA Kondor Bike team Postřekov 3:33:47
38. 17 Lišková Simona 1977 ŽB Enduro x Race Sušice 3:34:55
39. 59 Křížová Jaruška 1961 ŽB Jiko Čácha Sušice 3:43:15
40. 26 Bartoš Josef 1942 VC SK Lesko 3:43:20
41. 91 Lenc Jiří 1954 VC MTB Šumava Riders 3:48:51

7 Svítil Marek 1978 VA Tatran Železná Ruda DNF

36 Kubíček Petr 1971 VA
DNF

88 Běhounek Jaroslav 1978 VA Kondor Bike Team DNF

79 Šklebený Vítězslav 1967 VB Cyklsport Pitstop.cz DNF

34 Havlík Robert 1967 VB
DNF

 



Ženy celkem krátká

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1. 98 Haselbergerová Eva 1990 ŽA Hazoši 1:43:28
2. 5 Částková Jiřina 1977 ŽB Tatran Železná Ruda 1:43:30
3. 39 Ostrčilová Dája 1968 ŽB COPR Přeštice 1:57:32
4. 72 Mundlová Anna 2003 Cyklosport-Pitstop.cz 2:02:49
5. 73 Mundlová Štěpánka 1975 ŽB
2:06:41
6. 69 Pokorná Eva 1976 ŽB
2:07:15
7. 66 Schiffer Andrea 1958 ŽB Bike Altmann.AT 2:09:08
8. 60 Baarová Petra 1998 ŽA Cyklosport Pitstop.cz 2:11:57

 



Ženy celkem dlouhá

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1. 14 Hrabová Lucie 1981 ŽB Cyklosport Pitstop.cz 3:09:17
2. 17 Lišková Simona 1977 ŽB Enduro x Race Sušice 3:34:55
3. 59 Křížová Jaruška 1961 ŽB Jiko Čácha Sušice 3:43:15

 



Muži celkem krátká

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1. 85 Metlička Václav 1973 VA 3XV 1:22:20
2. 25 Křížek Zdeněk 1987 MB Ghost MTB Plzeň 1:22:43
3. 99 Haselberger Zdeněk 1989 MA Nowis Team 1:24:42
4. 100 Soukup Petr 1970 VA Stevens Cyklošvec 1:26:10
5. 52 Ingriš Patrik 1974 VA MTB-Nýřany 1:28:13
6. 41 Hrádek Martin 1976 VA COPR Přeštice 1:28:42
7. 30 Babka Jaroslav 1983 MB Jiko Čácha Sušice 1:28:44
8. 13 Hrabý Michal 1971 VA JIKO Čácha Sušice 1:29:08
9. 15 Teršl Robin 2004 KM Cyklosport Pit Stop.cz 1:30:45
10. 75 Janeček Michal 1980 MB Jiko Čácha Sušice 1:31:02
11. 78 Kouba Miroslav 1960 VB Čistý sport 1:31:50
12. 95 Koubek Vladimír 1975 VA JIKO Čácha Sušice 1:34:42
13. 54 Ingriš Marek 1998 MA MTB Nýřany 1:37:04
14. 40 Lojík Martin 1968 VB COPR Přeštice 1:40:25
15. 94 Malý Jan 1991 MA Horažďovice 1:42:12
16. 57 Karabáš Martin 1974 VA Šumava Riders 1:42:53
17. 90 Johánek Dalibor 2005 KM Cyklosport Pit Stop.cz 1:43:17
18. 20 Möstl Martin 2001 JM
1:43:17
19. 37 Kubíček Lukáš 1990 MA Velosport Domažlice 1:45:38
20. 46 Tomas Jan 2001 JM Gymnázium Sušice 1:48:10
21. 71 Beber Pavel 1963 VB Velosport Domažlice 1:49:24
22. 61 Kostner Marek 1996 MA
1:50:40
23. 62 Faigl Petr 1996 MA
1:51:27
24. 18 Král Petr 1981 MB Greiner Aero Space 1:52:16
25. 64 Zemánek Robert 1989 MA MCF 1:56:38
26. 27 Florian Petr 1971 VA Plzeň 1:57:12
27. 42 Beneš Jan 1987 MB
2:05:46
28. 12 Horejš Viktor 2002 KM SOU-SOŠ Sušice 2:05:51
29. 76 Kopp Martin 1968 VB
2:05:55
30. 51 Dolejš Vojtěch 1988 MB Jiko Čácha Sušice 2:10:30
31. 16 Joza Ladislav 1975 VA Sušice 2:12:50
32. 19 Votýpka Miroslav 1954 VC Petrovice 2:31:47
33. 84 Jirsa Pavel 1958 VC
2:32:14

92 Frühauf Jan 2004 KM Cyklosport Pit Stop.cz DNF

6 Mašek Karel 1975 VA Sportoviště Sušice DNF

 



Muži celkem dlouhá

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1. 33 Beneš Jan 1990 MA Symbio+ CE Energy 2:09:24
2. 70 Šindelář Petr 1984 MB Velosport Domažlice 2:12:53
3. 80 Egermaier Daniel 1984 MB MS BIKE Academy Racing 2:14:24
4. 56 Růta Josef 1976 VA
2:15:39
5. 67 Havel Josef 1982 MB Statika JSKK 2:18:34
6. 35 Jasan Lukáš 1980 MB Velosport Domažlice 2:22:33
7. 68 Bouda Jan 1991 MA Jiskra Třeboň 2:24:10
8. 48 Sázevský Jan 1982 MB Velosport Domažlice 2:25:33
9. 28 Nykles Jan 1976 VA Velosport Domažlice 2:28:04
10. 4 Částka Kryštof 1977 VA Tatran Železná Ruda 2:28:10
11. 82 Šesták Martin 1969 VA Cyklotrenink.com 2:28:16
12. 29 Roubal Marek 1982 MB Velosport Domažlice 2:28:35
13. 77 Párecký Šimon 2000 JM Jiko Čácha Sušice 2:29:55
14. 96 Staněk Miroslav 1988 MB MTB Ježíkov 2:31:16
15. 65 Schiffer Michael 1966 VB BIKE ALTMANN.AT 2:32:06
16. 43 Pokorný Zbyněk 1975 VA Jiko Čácha Sušice 2:33:40
17. 8 Vlk Karel 1980 MB AXON SPORT Team 2:36:03
18. 24 Lučan Tomáš 1974 VA
2:36:38
19. 81 Skalka Pavel 1970 VA CBC Team 2:36:43
20. 23 Hálek Václav 1974 VA GT Bicykles 2:37:10
21. 11 Šturm Rudolf 1978 VA Velosport Domažlice 2:39:59
22. 86 Kubec Václav 1975 VA Polarshop.cz 2:42:54
23. 49 Ledvina Václav 1982 MB Velosport Domažlice 2:43:25
24. 22 Čabrádek Víťa 1975 VA SKP Sušice 2:47:27
25. 21 Kovařík Karel 1975 VA
2:47:29
26. 74 Vlček Pavel 1963 VB Ski Bike centrum 2:48:05
27. 83 Hajský Pavel 1971 VA PP KA-bike 2:51:20
28. 93 Legát Vojtěch 1992 MA AC Zkáza Plzeň 2:52:34
29. 50 Průcha Josef 1971 VA CBC Team 2:59:21
30. 63 Fremut Ludvík 1970 VA
3:01:10
31. 89 Lískovec Ed 1963 VB JIKO Čácha Sušice 3:05:06
32. 58 Kříž František 1963 VB Jiko Čácha Sušice 3:06:33
33. 31 Minář Martin 1967 VB Cyklo Jiřička 3:07:38
34. 45 Toth Miroslav 1961 VB
3:09:43
35. 97 Junkr David 1978 VA
3:22:27
36. 87 Černý František 1975 VA Kondor Bike team Postřekov 3:33:47
37. 26 Bartoš Josef 1942 VC SK Lesko 3:43:20
38. 91 Lenc Jiří 1954 VC MTB Šumava Riders 3:48:51

7 Svítil Marek 1978 VA Tatran Železná Ruda DNF

36 Kubíček Petr 1971 VA
DNF

88 Běhounek Jaroslav 1978 VA Kondor Bike Team DNF

79 Šklebený Vítězslav 1967 VB Cyklsport Pitstop.cz DNF

34 Havlík Robert 1967 VB
DNF

 

Sušický High point MTB maraton 2018 – dětské závody

Kategorie:
odrážedla










pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození


29 Nikola KRÁLOVÁ
2013


35 Adéla CHOD MTB Ježíkov 2015


22 Samuel HRABÝ Jiko Čácha Sušice 2014


25 Jirka HÖRL
2015


31 Filip CHROMÝ
2015


45 Adam KOPA
2016


33 Dominik SAJFRÍD Strakonice 2014








Kategorie:
Holky 2012 a dříve narození (6 let a mladší)










pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození čas okruhy
1. 17 Anna TOMASOVÁ PARA Delta 2012 04:20,0 2
2. 11 Vanesa VLKOVÁ Kola-bbm.cz 2012 04:46,0 2
3. 46 Adéla KOPOVÁ
2012 04:50,0 2
4. 7 Kateřina ŠTURMOVÁ Velosport Domažlice 2013 04:57,0 2
5. 14 Zuzana VAŇKOVÁ Sušice 2014 05:54,0 2
6. 28 Kamila KRÁLOVÁ
2012 06:01,0 2







Kategorie:
Kluci 2012 a dříve narození (6 let a mladší)










pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození čas okruhy
1. 37 Matouš LANDFELD
2012 04:11,0 2
2. 13 Vojta VANĚK Sušice 2012 04:26,0 2
3. 27 Ege ELDEMIR Sušice, OP kola 2013 04:50,0 2
4. 32 Dominik SAJFRÍD Strakonice 2014 04:52,0 2
5. 34 Šatěpán CHROMÝ
2013 06:51,0 2







Kategorie:
Žákyně nábor 7-8 let 2010-2011










pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození čas okruhy
1. 2 Zorka ČÁSTKOVÁ Tatran Železná Ruda 2010 05:15,0 2 stř
2. 21 Beáta BRANDOVÁ SKI Klub Strakonice 2011 05:20,0 2 stř
3. 43 Bára PODLEŠÁKOVÁ Sušice Nicol 2010 06:12,0 2 stř
4. 39 Karolínka VESELÁ Sušice 2011 07:08,0 2 stř
5. 15 Nela ŽELIVSKÁ Sušice 2011 08:08,0 2 stř







Kategorie:
Žáci nábor 7-8 let 2010-2011










pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození čas okruhy
1. 30 Ondřej SAJFRÍD Strakonice 2011 04:54,0 2 stř
2. 12 David VLK Kola-bbm.cz 2010 04:55,0 2 stř
3. 10 Jan ŠTURM Velosport Domažlice 2010 05:18,0 2 stř
4. 8 Matyáš HOLUB
2011 06:05,0 2 stř
5. 48 Dominik HAJDUK
2010 06:06,0 2 stř
6. 42 Ondřej TAUŠER Dlouhá Ves 2010 06:22,0 2 stř
7. 36 Samuel CHOD MTB Ježíkov 2011 06:27,0 2 stř
8. 26 Matyáš JOZA
2011 07:58,0 2 stř







Kategorie:
Žákyně nejmladší 9-10 let 2008-2009










pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození čas okruhy
1. 1 Agáta ČÁSTKOVÁ Tatran Železná Ruda 2008 07:43,0 3 stř
2. 21 Beáta BRANDOVÁ SKI Klub Strakonice 2011 08:28,0 3 stř
3. 24 Denisa LIŠKOVÁ enduroXrace Sušice 2009 08:37,0 3 stř
4. 6 Anna LUČANOVÁ Tatran Železná Ruda 2008 09:20,0 3 stř
5. 18 Johanka POŽÁRKOVÁ HC Vlci Sušice 2008 09:27,0 3 stř
6. 4 Emma TOBIÁŠOVÁ Tatran Železná Ruda 2008 09:43,0 3 stř







Kategorie:
Žáci nejmladší 9-10 let 2008-2009










pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození čas okruhy
1. 41 Matěj NOVÁK Rychlý šípy 2009 07:25,0 3 stř
2. 5 Štěpán SVÍTIL Tatran Železná Ruda 2008 07:41,0 3 stř
3. 47 Šimon KYRÁL Atletika Sušice 2009 07:46,0 3 stř
4. 20 Jakub VESELÝ High point bike team Sušice 2009 08:10,0 3 stř
5. 3 Michal HANZLÍK Tatran Železná Ruda 2008 08:42,0 3 stř
6. 40 Jan PAJER
2009 10:21,0 3 stř
7. 44 Ondřej VÍT High point bike team Sušice 2009 10:38,0 3 stř
8. 66 Bohumil VÍT High point bike team Sušice 2009 10:55,0 3 stř







Kategorie:
Žákyně mladší 11-12 let 2006-2007










pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození čas okruhy
1. 19 Kristýna VESELÁ High point bike team Sušice 2006 12:08,0 4 velké







Kategorie:
Žáci mladší 11-12 let 2006-2007










pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození čas okruhy
1. 38 Šimon LANDFELD
2006 12:17,0 4 velké
2. 9 Filip KUBEC
2007 12:42,0 4 velké







Kategorie:
Žákyně starší 13-14 let 2004-2005










pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození čas okruhy
1. 16 Sofie HOREJŠOVÁ SKI Klub Sušice 2005 DNF







Kategorie:
Žáci starší 13-14 let 2004-2005










pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození čas okruhy
1. 23 Lukáš ŘÍHA
2004 11:18,0 4 velké
Poki:  Od soboty 8.12 zažínáme s výběhy na Sva. Sraz v 9 na křižovatce ulic Pod Svatoborem a U kapličky. Místo startu Klafundy.
3.12.2018 11:09:36
Mája:  Ahoj, jen pro info, kdyby měl někdo zájem si zaběhnout překážkový závod na Svatík: https://sites.google.com/view/zimnisuprbeh2018/
11.11.2018 21:26:09
FK+JK:  Jak to vypadá s Pancířem na neděli?
2.11.2018 12:40:13
RaPa:  Tak neděle 9hod rantl?
1.11.2018 10:01:41
dlouhán:  jsem téhož názoru
26.10.2018 18:11:20
RaPa:  Kdy na Pancíř? odložíme o týden? má být pěkných 16st.
26.10.2018 13:56:58
Poki:  V pátek 14.12 bude cyklo besídka ve fitku na Fu. Je výběr ze dvou vegetariánských jídel - tatarák, nebo pečený koleno. Objednávky na akci přijímá Jirka Březina v cyklo Čácha.
22.10.2018 15:46:25
Poki:  Poslední teplý večery! Čtvrtek rantl 15:30
17.10.2018 11:18:41
Generální partner:
Hlavní partner:
Mediální partneři:
TEAM obléká: