Sušický High Point MTB Maraton:
Zbývá: 74 dní
Přihlášeno: 0 lidí


Kadeti + Junioři 2001 - 2004 (15 -18 let) - krátká

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1. 303 Teršl Robin 2004
ČEZ Cyklo Tábor 1:25:35
2. 310 Novotný Ondřej 2004
Dukla Praha 1:30:49
3. 306 Möstl Martin 2001
High point bike team 1:53:06
4. 308 Říha Lukáš 2004
xxx 1:53:39
5. 328 Kunc Jiří 2001
xxx 2:14:14
6. 329 Knödl Jan 2002
xxx 2:27:19
7. 323 Veselý Radek 2002
Cyklo Atom team DNF

 



Ženy A 1984 - 2000 (19 - 35 let) - krátká

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas

324 Matuchová Šárka 1986
Cyklo Atom team DNF

 



Ženy B 1983 a starší (36 let a starší) - krátká

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1. 304 Částková Jiřina 1977
Tatran Žel. Ruda 1:42:30
2. 318 Odstrčilová Dája 1968
COPR Přeštice 1:59:58
3. 305 Garbová Jana 1974
Tatran Žel. Ruda 2:22:19

 



Muži A 1980 - 2000 (19 - 39 let) - krátká

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1. 313 Uhel Karel 1992
xxx 1:29:30
2. 315 Janeček Michal 1980
Jiko Čácha Sušice 1:36:25
3. 309 Hejzek Petr 1980
Plzeň 1:37:31

311 Babka Jaroslav 1983
Jiko Čácha Sušice DNF

 



Veteráni A 1960- 1979 (40 - 49 let) - krátká

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1. 327 Soukup Petr 1970
Stevens Cyklo Švec 1:26:26
2. 322 Hrádek Martin 1976
COPR Přeštice 1:27:05
3. 316 Pasák Jan 1975
MTB Šumava Riders 1:29:09
4. 302 Hrabý Michal 1971
Jiko Čácha Sušice 1:29:54
5. 319 Karabáš Milan 1974
MTB Šumava Riders 1:33:01
6. 317 Kouba Miroslav 1960
MTB Šumava Riders 1:33:44
7. 326 Hříbal Kuba 1972
Rabí 1:41:17
8. 321 Marek Libor 1975
MTB Šumava Riders 1:41:21
9. 307 Čabrádek Víťa 1975
SKP Sušice 1:46:28
10. 312 Gustavo Muňoz Garzia 1964
Kolumbie 1:51:05
11. 301 Mašek Karel 1975
Sportoviště Sušice 2:03:05
12. 314 Kubala František 1971
František Kubala 2:22:12

 



Veteráni B 1959 a starší (60 let a starší) - krátká

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1. 320 Lenc Jiří 1954
MTB Sušice riders 2:07:00
2. 325 Hanzík Josef 1951
Sušice 2:22:19

 



Ženy B 1983 a starší (36 let a starší) - dlouhá

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1. 158 Lišková Somona 1977
xxx 3:13:02

 



Muži A 1990 - 2002 (17 - 29 let) - dlouhá

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1. 162 Toman Petr 1997
Velosport Domažlice 2:16:20
2. 175 Bouda Jan 1991
Jiskra Třeboň 2:33:59
3. 164 Párecký Šimon 2000
OP KOLO 3:03:29

 



Muži B 1980 - 1989 (30 - 39 let) - dlouhá

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1. 166 Morgenstein Libor 1983
Cyklisti Českého lesa 2:13:48
2. 170 Egermaier Daniel 1984
MS Bike academy 2:19:45
3. 152 Jasan Lukáš 1980
Velosport Domažlice 2:20:03
4. 153 Vlk Karel 1980
CK Kramolín 2:30:19
5. 187 Karhan Zdeněk 1987
High Point Team 2:30:20
6. 163 Jeřábek Jiří 1987
Sám sobě týmem 2:54:35

160 Bauer Jan 1984

DNF

159 Waldmann Václav 1988
Haka Racing Team DNF

169 Sova Ondřej 1981
Šumava Riders MTB DNF

 



Veteráni A 1970 - 1979 (40 - 49 let) - dlouhá

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1. 168 Růta Josef 1976
Axon sport team 2:22:55
2. 156 Částka Kryštof 1977
Tatran Žel. Ruda 2:29:15
3. 151 Šturm Rudolf 1978
Velosport Domažlice 2:32:25
4. 155 Lučan Tomáš 1974
Tatran Žel. Ruda 2:34:50
5. 157 Svítil Marek 1978
Tatran Žel. Ruda 2:41:13
6. 161 Bláha Luděk 1975
Blovice 2:44:09
7. 177 Schafhauser Jan 1973
High Point 2:46:06
8. 174 Hajský Pavel 1971
PPKA-bike 2:54:24
9. 154 Holub Michal 1978
Polar shop.cz 2:58:06
10. 165 Ladman František 1978
Horažďovice 3:07:26

167 Pokorný Zbyněk 1975

DNF

 



Veteráni B 1960 - 1969 (50 - 59 let) - dlouhá

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1. 172 Lehečka Jiří 1969
Polti.cz 2:34:12
2. 173 Vlček Pavel 1963
Kovo Belfín 2:46:20
3. 176 Jiřička Petr 1965
Havran Litvínovice 2:49:35

171 Lískovec Ed 1963
JIKO Čácha Sušice DNF

 

Sušický High point MTB maraton - dětské závody
Kategorie:
odrážedla




závodu se zúčastnili



st. č. jméno oddíl/obec rok narození

50 Tereza KODADOVÁ Sušice 2015

82 Marek STANĚK MTB Ježíkov 2016

40 Vilém Celestýn VANEK Sušice 2015






Kategorie:
Holky 2013 a dříve narození (6 let a mladší)


pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození okruhy
1. 20 Lucie JŮNOVÁ Bojanovice 2013 2
2. 2 Kateřina ŠTURMOVÁ Velosport Domažlice 2013 2
3. 78 Bára STAŇKOVÁ MTB Ježíkov 2013 2
4. 74 Zuzka VAŇKOVÁ Sušice 2014 2
5. 48 Klára BAUEROVÁ COPR Přeštice 2014 2
6. 79 Tereza KRACÍKOVÁ MTB Ježíkov 2015 2






Kategorie:
Kluci 2013 a dříve narození (6 let a mladší)


pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození okruhy
1. 59 Šimon LADMAN
2013 2
2. 56 Dominik SAJFRÍD Strakonice 2014 2
3. 73 Matěj KOVAŘÍK Sušice 2013 2
4. 8 Ege ELDEMIR OP Kola 2013 2
5. 33 Jiří STRNAD Tatran Železná Ruda 2014 2
6. 80 Jan MÍČEK Sušice 2013 2
7. 11 Štěpán CHROMÝ
2013 2
8. 6 Matyáš SRP Cyklosport Pit stop 2014 2
9. 9 Samuel HRABÝ Jiko Čácha Sušice 2014 2
10. 81 Filip KRÁTKÝ Sušice 2013 2
11. 10 Filip CHROMÝ
2015 2
DNF 36 Jiří BRABEC Sušice 2015 2






Kategorie:
Žákyně nábor 7-8 let 2011-2012


pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození okruhy
1. 41 Karolína VESELÁ Sušice 2011 2 stř
2. 76 Kristýna KRŮSOVÁ Dolany 2011 2 stř
3. 18 Anna TOMASOVÁ Para Delta 2011 2 stř
4. 42 Nela ŽELIVSKÁ Sušice 2011 2 stř
5. 15 Vanesa VLKOVÁ Kola-bbm.cz 2012 2 stř
6. 30 Izabela HANZLÍKOVÁ Tatran Železná Ruda 2012 2 stř






Kategorie:
Žáci nábor 7-8 let 2011-2012


pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození okruhy
1. 54 Ondřej HEJZEK MS BIKE AB 2012 2 stř
2. 55 Onřej SAJFRÍD Strakonice 2011 2 stř
3. 60 Patrik VOCELKA Česká Spořitelna Vimperk 2011 2 stř
4. 44 Matyáš HOLUB Praha 2011 2 stř
5. 21 Samuel CHOD MTB Ježíkov 2011 2 stř
6. 7 Jan BAUER COPR Přeštice 2012 2 stř
7. 75 Vojtěch VANĚK Sušice 2012 2 stř
8. 52 Filip JÁCHYM Tatran Železná Ruda 2012 2 stř
9. 34 Bedřich STRNAD Tatran Železná Ruda 2012 2 stř
10. 12 Václav BLÁHA TJ Sokol Dolany 2011 2 stř
11. 5 Radim JASAN Velosport Domažlice 2011 2 stř
12. 38 Lukáš RAJTR Sušice 2011 2 stř
13. 84 Benjamin BAUER Tatran Železná Ruda 2012 2 stř
14. 35 Jan BRABEC Sušice 2012 2 stř






Kategorie:
Žákyně nejmladší 9-10 let 2009-2010


pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození okruhy
1. 23 Zora ČÁSTKOVÁ Tatran Železná Ruda 2010 3 stř
2. 47 Denisa LIŠKOVÁ HC Vlci Sušice 2009 3 stř
3. 22 Rozárie GARBOVÁ Tatran Železná Ruda 2009 3 stř
4. 51 Bára PODLEŠÁKOVÁ Sušice 2010 3 stř
5. 19 Karolína JŮNOVÁ Bojanovice 2009 3 stř






Kategorie:
Žáci nejmladší 9-10 let 2009-2010


pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození okruhy
1. 67 Matěj NOVÁK Česká Spořitelna Vimperk 2009 3 stř
2. 53 Martin HEJZEK MS BIKE AB 2010 3 stř
3. 16 David VLK Kola-bbm.cz 2010 3 stř
4. 65 Jan KOLAFA Česká Spořitelna Vimperk 2010 3 stř
5. 66 Jan PRESL Česká Spořitelna Vimperk 2009 3 stř
6. 58 Vojtěch LADMAN
2010 3 stř
7. 3 Jan ŠTURM Velosport Domažlice 2010 3 stř
8. 13 Vojtěch BLÁHA TJ Sokol Dolany 2009 3 stř
9. 71 Dominik HAJDUK
2010 3 stř
10. 37 Martin RAJTR Sušice 2009 3 stř
11. 26 Jonáš POSPÍCHAL Tatran Železná Ruda 2010 3 stř
12. 39 Jakub Citrín VANEK Sušice 2009 3 stř
DNF 72 Matěj KODAD Sušice 2010 3 stř






Kategorie:
Žákyně mladší 11-12 let 2007-2008


pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození okruhy
1. 24 Agáta ČÁSTKOVÁ Tatran Železná Ruda 2008 4 velké
2. 25 Anna LUČANOVÁ Tatran Železná Ruda 2008 4 velké
3. 43 Luisa HOREJŠOVÁ Sušice 2008 4 velké
4. 83 Nina Daniela KOHOUTOVÁ Sušice 2008 4 velké






Kategorie:
Žáci mladší 11-12 let 2007-2008


pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození okruhy
1. 7 Daniel SRP Cyklosport Pit stop 2007 4 velké
2. 61 Vincent JIROUŠ Česká Spořitelna Vimperk 2008 4 velké
3. 28 Šimon LEHKÝ Tatran Železná Ruda 2008 4 velké
4. 63 Jan VÁCHA Česká Spořitelna Vimperk 2007 4 velké
5. 64 Matěj VOCELKA Česká Spořitelna Vimperk 2008 4 velké
6. 62 František ČTVRTNÍČEK Česká Spořitelna Vimperk 2008 4 velké
7. 32 Štěpán SVÍTIL Tatran Železná Ruda 2008 4 velké
8. 45 Patrik ŠIŠPELA Sušice 2007 4 velké
9. 85 Gabriel N. GARZIA
2008 4 velké
10. 57 Matyáš ŘÍHA
2008 4 velké
11. 17 Petr TOMAS Para Delta 2007 4 velké
12. 27 Michal HANZLÍK Tatran Železná Ruda 2008 4 velké
13. 14 Matěj REGNER TJ Sokol Dolany 2007 4 velké






Kategorie:
Žákyně starší 13-14 let 2005-2006


pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození okruhy
1. 77 Monika NÁROVCOVÁ Česká Spořitelna Vimperk 2005 5 velkých
2. 1 Kristýna Anna VESELÁ High point bike team Sušice 2006 5 velkých
3. 31 Amálie POSPÍCHALOVÁ Tatran Železná Ruda 2005 5 velkých






Kategorie:
Žáci starší 13-14 let 2005-2006


pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození okruhy
1. 68 David CHALUPNÝ Česká Spořitelna Vimperk 2005 5 velkých
2. 69 Jan BÖHM Česká Spořitelna Vimperk 2006 5 velkých
3. 29 Jan LEHKÝ Tatran Železná Ruda 2006 5 velkých
4. 70 Martin BLAŽEK
2006 5 velkých
5. 46 Petr ŠIŠPELA Sušice 2006 5 velkých

 

Luboš:  Ahoj, jsem pro podzimní termín. Začátek listopadu, v září a říjnu bude závodů moc.
1.4.2020 10:52:28
Dlouhán:  RANTL - dnes měl začít.... Bohužel to zatím nevypadá, snad se sejdeme po velikonocích. Osobně se těším
31.3.2020 09:23:10
Michal:  Ahoj, já bych byl také klidně pro říjen, proč ne.
24.3.2020 19:17:48
Pepa:  Ahoj. protože bez Svaťáku to pro mně není ono, myslím i s ohledem na kalendář Ešusky , že 17.10. 2020 by nebylo zlý. Zároveň chápu, že kolize bude asi vždy. Navíc si myslím , když si vzpomenu na lehce okysličené tvrdé jádro každoročních abonentů , tuto vaší lahůdku vyžadující, že zájem asi bude :-) .
14.3.2020 13:24:33
karel klafunda:  ahoj všem, kde se chtěli dnes zúčastnit našeho závou. Mám dva návrhy, buď závod letos úplně zrušit, nebo ho přeložit (pro nás nejlépe někdy na podzm, až nám skončí kola). Prosím vyjádřete se sem, jak by Vám to vyhovovalo. Nechceme totiž ročník úplnš vynechat, ale zase nechceme dělat akci, kdyby o ni nebyl zájem.. díky moc!!!
14.3.2020 11:51:43
Víťa :  V jednu budu na křižovatce (tam co dycky start).
13.3.2020 20:35:57
Dlouhán to Petr Molčan:  Ano závod se nekoná
12.3.2020 21:25:08
poki:  Taky si to v sobotu zaběhnu.
12.3.2020 19:59:30
Generální partner:
Hlavní partner:
Mediální partneři:
TEAM obléká: