Sušický High Point MTB Maraton:
Zbývá: 74 dní
Přihlášeno: 0 lidí

 

Memoriál Evy Hrabové 2019
Kategorie:
Holky do 18 let


pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození čas
1. 24. Magdalena PÁRECKÁ TJ Sušice 2003 30:02,0
2. 45. Karolína VESELÁ Sokol Sušice 2011 38:13,0






Kategorie:
Kluci do 18 let


pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození čas
1. 3. Robin TERŠL Klafunda team 2004 25:41,0
2. 6. Daniel JAROLÍM Strakonice 2002 26:35,0
3. 12. Matěj KYRÁL
2005 27:32,0
4. 19. Matyáš MYSLÍK
2003 31:24,0
5. 11. Šimon KYRÁL TJ Sušice 2009 33:12,0






Kategorie:
Ženy 36 let a starší


pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození čas
1. 40. Anna FRONKOVÁ Mílaři Domažlice 1972 29:24,0
2. 2. Lucie HRABOVÁ Klafunda team 1981 31:09,0
3. 37. Jana ŽOHOVÁ Eaglovice team 1979 33:59,0
4. 23. Pavla SULANOVÁ Sušice 1967 34:31,0
5. 51. Věra MAREŠOVÁ SRTG Sušice 1962 42:51,0






Kategorie:
Ženy 19 – 35 let


pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození čas
1. 34. AdéLa ŠEFLOVÁ horalka a tatranka 1985 30:42,0
2. 36. Hana HANZLÍKOVÁ Eaglovice team 1985 31:39,0






Kategorie:
Muži nad 60 let


pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození čas
1. 33. Alois ŠATRA Tatran Velké Hydčice 1958 26:42,0
2. 18. Milan LUKAŠIČIN Cyklo Malát Klatovy 1955 29:32,0
3. 10. Vladimír MACEK Jiko Čácha Sušice 1959 32:14,0






Kategorie:
Muži 40 – 49 let


pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození čas
1. 15. Norbert ŠVARC Mílaři Domažlice 1972 23:31,0
2. 30. Vladimír KOUBEK Jiko Čácha Sušice 1975 24:03,0
3. 22. Josef TAUŠER Dlouhá Ves 1977 25:05,0
4. 46. Martin FÜRBACH Strakonice 1975 25:46,0
5. 8. Michal HRABÝ Klafunda Team Sušice 1971 25:58,0
6. 31. David MAREK Šumava Riders 1972 26:59,0
7. 17. Pavel JÍLEK Cyklo Malát Klatovy 1978 27:26,0
8. 13. Petr KYRÁL TJ Sušice 1977 27:33,0
9. 38. František ŘEHOŘ SKI klub Šumava 1970 28:05,0
10. 8. Martin DOUBEK Vimperk 1970 29,08,0
11. 14. Redek KULHÁNEK High Point Bike team Sušice 1977 29:38,0
12. 50. Roman MAKRLÍK Alles gute 1971 33:18,0
13. 48 Reobert HOBL SKP Sušice 1973 33:45,0






Kategorie:
Muži 50 – 59 let


pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození čas
1. 25. Miroslav BENDA Domažlice 1962 26:26,0
2. 77. Karel VORÁČEK Sokol Dolany 1963 26:54,0
3. 16. Petr SOUKUP Kovohutě Příbram 1965 27:15,0
4. 4. Pavel SVOBODA SK Vlaška 1969 27:46,0
5. 29. Josef BOČEK Sokol Dolany 1968 27:54,0
6. 28. Miloš BREJCHA SRTG Sušice 1966 28:16,0
7. 39. Roman PECH SKI Vimperk 1962 30:22,0
8. 44. Martin KOPP SULES 1968 30:29,0
9. 32. Milan HAVEL Zdouň Hrádek 1969 32:26,0
10. 7. Jiří DLOUHÝ High Point Bike team Sušice 1969 34:32,0
11. 42. Ed LÍSKOVEC Jiko Čácha Sušice 1963 35:51,0






Kategorie:
Muži 19 – 39 let


pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození čas
1. 5. Pavel ŠTĚPÁNIK AK Škoda Plzeň 1992 22:22,0
2. 47. Michal JAROLÍM TJ VS Tábor 1989 23:42,0
3. 20. Vojtěch OPL
1994 24:22,0
4. 21. Michal KADOCH Tři Kadoši 1987 24:42,0
5. 41. Vítězslav FRONK Karate Domažlice 1995 25:28,0
6. 49. David JANDA SDH Malá Víska 1980 25:36,0
7. 27. Petr URBAN JSDH Chudenice 1985 26:04,0
8. 43. Václav POKORNÝ PROPANI 1984 27:07,0
9. 26. Miroslav FORST SRTG Sušice 1983 27:12,0
10. 52. Milan ŽALOUDEK ZM2020 1981 28:44,0
11. 35. Jakub ŽÁK horalka a tatranka 1984 29:49,0
12. 6. Ondřej ŠTĚPÁNÍK TJ Sušice 1990 34:20,0






Kategorie:
Celkové výsledky


pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození čas
1. 5. Pavel ŠTĚPÁNIK AK Škoda Plzeň 1992 22:22,0
2. 15. Norbert ŠVARC Mílaři Domažlice 1972 23:31,0
3. 47. Michal JAROLÍM TJ VS Tábor 1989 23:42,0
4. 30. Vladimír KOUBEK Jiko Čácha Sušice 1975 24:03,0
5. 20. Vojtěch OPL
1994 24:22,0
6. 21. Michal KADOCH Tři Kadoši 1987 24:42,0
7. 22. Josef TAUŠER Dlouhá Ves 1977 25:05,0
8. 41. Vítězslav FRONK Karate Domažlice 1995 25:28,0
9. 49. David JANDA SDH Malá Víska 1980 25:36,0
10. 3. Robin TERŠL Klafunda team 2004 25:41,0
11. 46. Martin FÜRBACH Strakonice 1975 25:46,0
12. 8. Michal HRABÝ Klafunda Team Sušice 1971 25:58,0
13. 27. Petr URBAN JSDH Chudenice 1985 26:04,0
14. 25. Miroslav BENDA Domažlice 1962 26:26,0
15. 6. Daniel JAROLÍM Strakonice 2002 26:35,0
16. 33. Alois ŠATRA Tatran Velké Hydčice 1958 26:42,0
17. 77. Karel VORÁČEK Sokol Dolany 1963 26:54,0
18. 31. David MAREK Šumava Riders 1972 26:59,0
19. 43. Václav POKORNÝ PROPANI 1984 27:07,0
20. 26. Miroslav FORST SRTG Sušice 1983 27:12,0
21. 16. Petr SOUKUP Kovohutě Příbram 1965 27:15,0
22. 17. Pavel JÍLEK Cyklo Malát Klatovy 1978 27:26,0
23. 12. Matěj KYRÁL
2005 27:32,0
24. 13. Petr KYRÁL TJ Sušice 1977 27:33,0
25. 4. Pavel SVOBODA SK Vlaška 1969 27:46,0
26. 29. Josef BOČEK Sokol Dolany 1968 27:54,0
27. 38. František ŘEHOŘ SKI klub Šumava 1970 28:05,0
28. 28. Miloš BREJCHA SRTG Sušice 1966 28:16,0
29. 52. Milan ŽALOUDEK ZM2020 1981 28:44,0
30. 8. Martin DOUBEK Vimperk 1970 29,08,0
31. 40. Anna FRONKOVÁ Mílaři Domažlice 1972 29:24,0
32. 18. Milan LUKAŠIČIN Cyklo Malát Klatovy 1955 29:32,0
33. 14. Redek KULHÁNEK High Point Bike team Sušice 1977 29:38,0
34. 35. Jakub ŽÁK horalka a tatranka 1984 29:49,0
35. 24. Magdalena PÁRECKÁ TJ Sušice 2003 30:02,0
36. 39. Roman PECH SKI Vimperk 1962 30:22,0
37. 44. Martin KOPP SULES 1968 30:29,0
38. 34. AdéLa ŠEFLOVÁ horalka a tatranka 1985 30:42,0
39. 2. Lucie HRABOVÁ Klafunda team 1981 31:09,0
40. 19. Matyáš MYSLÍK
2003 31:24,0
41. 36. Hana HANZLÍKOVÁ Eaglovice team 1985 31:39,0
42. 10. Vladimír MACEK Jiko Čácha Sušice 1959 32:14,0
43. 32. Milan HAVEL Zdouň Hrádek 1969 32:26,0
44. 11. Šimon KYRÁL TJ Sušice 2009 33:12,0
45. 50. Roman MAKRLÍK Alles gute 1971 33:18,0
46. 37. Jana ŽOHOVÁ Eaglovice team 1979 33:59,0
47. 48 Reobert HOBL SKP Sušice 1973 33:45,0
48. 6. Ondřej ŠTĚPÁNÍK TJ Sušice 1990 34:20,0
49. 23. Pavla SULANOVÁ Sušice 1967 34:31,0
50. 7. Jiří DLOUHÝ High Point Bike team Sušice 1969 34:32,0
51. 42. Ed LÍSKOVEC Jiko Čácha Sušice 1963 35:51,0
52. 45. Karolína VESELÁ Sokol Sušice 2011 38:13,0
53. 51. Věra MAREŠOVÁ SRTG Sušice 1962 42:51,0

Luboš:  Ahoj, jsem pro podzimní termín. Začátek listopadu, v září a říjnu bude závodů moc.
1.4.2020 10:52:28
Dlouhán:  RANTL - dnes měl začít.... Bohužel to zatím nevypadá, snad se sejdeme po velikonocích. Osobně se těším
31.3.2020 09:23:10
Michal:  Ahoj, já bych byl také klidně pro říjen, proč ne.
24.3.2020 19:17:48
Pepa:  Ahoj. protože bez Svaťáku to pro mně není ono, myslím i s ohledem na kalendář Ešusky , že 17.10. 2020 by nebylo zlý. Zároveň chápu, že kolize bude asi vždy. Navíc si myslím , když si vzpomenu na lehce okysličené tvrdé jádro každoročních abonentů , tuto vaší lahůdku vyžadující, že zájem asi bude :-) .
14.3.2020 13:24:33
karel klafunda:  ahoj všem, kde se chtěli dnes zúčastnit našeho závou. Mám dva návrhy, buď závod letos úplně zrušit, nebo ho přeložit (pro nás nejlépe někdy na podzm, až nám skončí kola). Prosím vyjádřete se sem, jak by Vám to vyhovovalo. Nechceme totiž ročník úplnš vynechat, ale zase nechceme dělat akci, kdyby o ni nebyl zájem.. díky moc!!!
14.3.2020 11:51:43
Víťa :  V jednu budu na křižovatce (tam co dycky start).
13.3.2020 20:35:57
Dlouhán to Petr Molčan:  Ano závod se nekoná
12.3.2020 21:25:08
poki:  Taky si to v sobotu zaběhnu.
12.3.2020 19:59:30
Generální partner:
Hlavní partner:
Mediální partneři:
TEAM obléká: