Memoriál Evy Hrabové 2020:
Zbývá: 63 dní
Přihlášeno: 0 lidí

 

Memoriál Evy Hrabové 2019
Kategorie:
Holky do 18 let


pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození čas
1. 24. Magdalena PÁRECKÁ TJ Sušice 2003 30:02,0
2. 45. Karolína VESELÁ Sokol Sušice 2011 38:13,0






Kategorie:
Kluci do 18 let


pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození čas
1. 3. Robin TERŠL Klafunda team 2004 25:41,0
2. 6. Daniel JAROLÍM Strakonice 2002 26:35,0
3. 12. Matěj KYRÁL
2005 27:32,0
4. 19. Matyáš MYSLÍK
2003 31:24,0
5. 11. Šimon KYRÁL TJ Sušice 2009 33:12,0






Kategorie:
Ženy 36 let a starší


pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození čas
1. 40. Anna FRONKOVÁ Mílaři Domažlice 1972 29:24,0
2. 2. Lucie HRABOVÁ Klafunda team 1981 31:09,0
3. 37. Jana ŽOHOVÁ Eaglovice team 1979 33:59,0
4. 23. Pavla SULANOVÁ Sušice 1967 34:31,0
5. 51. Věra MAREŠOVÁ SRTG Sušice 1962 42:51,0






Kategorie:
Ženy 19 – 35 let


pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození čas
1. 34. AdéLa ŠEFLOVÁ horalka a tatranka 1985 30:42,0
2. 36. Hana HANZLÍKOVÁ Eaglovice team 1985 31:39,0






Kategorie:
Muži nad 60 let


pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození čas
1. 33. Alois ŠATRA Tatran Velké Hydčice 1958 26:42,0
2. 18. Milan LUKAŠIČIN Cyklo Malát Klatovy 1955 29:32,0
3. 10. Vladimír MACEK Jiko Čácha Sušice 1959 32:14,0






Kategorie:
Muži 40 – 49 let


pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození čas
1. 15. Norbert ŠVARC Mílaři Domažlice 1972 23:31,0
2. 30. Vladimír KOUBEK Jiko Čácha Sušice 1975 24:03,0
3. 22. Josef TAUŠER Dlouhá Ves 1977 25:05,0
4. 46. Martin FÜRBACH Strakonice 1975 25:46,0
5. 8. Michal HRABÝ Klafunda Team Sušice 1971 25:58,0
6. 31. David MAREK Šumava Riders 1972 26:59,0
7. 17. Pavel JÍLEK Cyklo Malát Klatovy 1978 27:26,0
8. 13. Petr KYRÁL TJ Sušice 1977 27:33,0
9. 38. František ŘEHOŘ SKI klub Šumava 1970 28:05,0
10. 8. Martin DOUBEK Vimperk 1970 29,08,0
11. 14. Redek KULHÁNEK High Point Bike team Sušice 1977 29:38,0
12. 50. Roman MAKRLÍK Alles gute 1971 33:18,0
13. 48 Reobert HOBL SKP Sušice 1973 33:45,0






Kategorie:
Muži 50 – 59 let


pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození čas
1. 25. Miroslav BENDA Domažlice 1962 26:26,0
2. 77. Karel VORÁČEK Sokol Dolany 1963 26:54,0
3. 16. Petr SOUKUP Kovohutě Příbram 1965 27:15,0
4. 4. Pavel SVOBODA SK Vlaška 1969 27:46,0
5. 29. Josef BOČEK Sokol Dolany 1968 27:54,0
6. 28. Miloš BREJCHA SRTG Sušice 1966 28:16,0
7. 39. Roman PECH SKI Vimperk 1962 30:22,0
8. 44. Martin KOPP SULES 1968 30:29,0
9. 32. Milan HAVEL Zdouň Hrádek 1969 32:26,0
10. 7. Jiří DLOUHÝ High Point Bike team Sušice 1969 34:32,0
11. 42. Ed LÍSKOVEC Jiko Čácha Sušice 1963 35:51,0






Kategorie:
Muži 19 – 39 let


pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození čas
1. 5. Pavel ŠTĚPÁNIK AK Škoda Plzeň 1992 22:22,0
2. 47. Michal JAROLÍM TJ VS Tábor 1989 23:42,0
3. 20. Vojtěch OPL
1994 24:22,0
4. 21. Michal KADOCH Tři Kadoši 1987 24:42,0
5. 41. Vítězslav FRONK Karate Domažlice 1995 25:28,0
6. 49. David JANDA SDH Malá Víska 1980 25:36,0
7. 27. Petr URBAN JSDH Chudenice 1985 26:04,0
8. 43. Václav POKORNÝ PROPANI 1984 27:07,0
9. 26. Miroslav FORST SRTG Sušice 1983 27:12,0
10. 52. Milan ŽALOUDEK ZM2020 1981 28:44,0
11. 35. Jakub ŽÁK horalka a tatranka 1984 29:49,0
12. 6. Ondřej ŠTĚPÁNÍK TJ Sušice 1990 34:20,0






Kategorie:
Celkové výsledky


pořadí st. č. jméno oddíl/obec rok narození čas
1. 5. Pavel ŠTĚPÁNIK AK Škoda Plzeň 1992 22:22,0
2. 15. Norbert ŠVARC Mílaři Domažlice 1972 23:31,0
3. 47. Michal JAROLÍM TJ VS Tábor 1989 23:42,0
4. 30. Vladimír KOUBEK Jiko Čácha Sušice 1975 24:03,0
5. 20. Vojtěch OPL
1994 24:22,0
6. 21. Michal KADOCH Tři Kadoši 1987 24:42,0
7. 22. Josef TAUŠER Dlouhá Ves 1977 25:05,0
8. 41. Vítězslav FRONK Karate Domažlice 1995 25:28,0
9. 49. David JANDA SDH Malá Víska 1980 25:36,0
10. 3. Robin TERŠL Klafunda team 2004 25:41,0
11. 46. Martin FÜRBACH Strakonice 1975 25:46,0
12. 8. Michal HRABÝ Klafunda Team Sušice 1971 25:58,0
13. 27. Petr URBAN JSDH Chudenice 1985 26:04,0
14. 25. Miroslav BENDA Domažlice 1962 26:26,0
15. 6. Daniel JAROLÍM Strakonice 2002 26:35,0
16. 33. Alois ŠATRA Tatran Velké Hydčice 1958 26:42,0
17. 77. Karel VORÁČEK Sokol Dolany 1963 26:54,0
18. 31. David MAREK Šumava Riders 1972 26:59,0
19. 43. Václav POKORNÝ PROPANI 1984 27:07,0
20. 26. Miroslav FORST SRTG Sušice 1983 27:12,0
21. 16. Petr SOUKUP Kovohutě Příbram 1965 27:15,0
22. 17. Pavel JÍLEK Cyklo Malát Klatovy 1978 27:26,0
23. 12. Matěj KYRÁL
2005 27:32,0
24. 13. Petr KYRÁL TJ Sušice 1977 27:33,0
25. 4. Pavel SVOBODA SK Vlaška 1969 27:46,0
26. 29. Josef BOČEK Sokol Dolany 1968 27:54,0
27. 38. František ŘEHOŘ SKI klub Šumava 1970 28:05,0
28. 28. Miloš BREJCHA SRTG Sušice 1966 28:16,0
29. 52. Milan ŽALOUDEK ZM2020 1981 28:44,0
30. 8. Martin DOUBEK Vimperk 1970 29,08,0
31. 40. Anna FRONKOVÁ Mílaři Domažlice 1972 29:24,0
32. 18. Milan LUKAŠIČIN Cyklo Malát Klatovy 1955 29:32,0
33. 14. Redek KULHÁNEK High Point Bike team Sušice 1977 29:38,0
34. 35. Jakub ŽÁK horalka a tatranka 1984 29:49,0
35. 24. Magdalena PÁRECKÁ TJ Sušice 2003 30:02,0
36. 39. Roman PECH SKI Vimperk 1962 30:22,0
37. 44. Martin KOPP SULES 1968 30:29,0
38. 34. AdéLa ŠEFLOVÁ horalka a tatranka 1985 30:42,0
39. 2. Lucie HRABOVÁ Klafunda team 1981 31:09,0
40. 19. Matyáš MYSLÍK
2003 31:24,0
41. 36. Hana HANZLÍKOVÁ Eaglovice team 1985 31:39,0
42. 10. Vladimír MACEK Jiko Čácha Sušice 1959 32:14,0
43. 32. Milan HAVEL Zdouň Hrádek 1969 32:26,0
44. 11. Šimon KYRÁL TJ Sušice 2009 33:12,0
45. 50. Roman MAKRLÍK Alles gute 1971 33:18,0
46. 37. Jana ŽOHOVÁ Eaglovice team 1979 33:59,0
47. 48 Reobert HOBL SKP Sušice 1973 33:45,0
48. 6. Ondřej ŠTĚPÁNÍK TJ Sušice 1990 34:20,0
49. 23. Pavla SULANOVÁ Sušice 1967 34:31,0
50. 7. Jiří DLOUHÝ High Point Bike team Sušice 1969 34:32,0
51. 42. Ed LÍSKOVEC Jiko Čácha Sušice 1963 35:51,0
52. 45. Karolína VESELÁ Sokol Sušice 2011 38:13,0
53. 51. Věra MAREŠOVÁ SRTG Sušice 1962 42:51,0

KK:  Vážení přátelé, jak je ze současné situace zřejmé, ani letošní běh na Svatobor se nestane skutečností. Přípravy na příští ročník v tradičním termínu jsou v plném proudu a vypadá to, že pro Vás budeme mít překvapení, které jistě zkvalitní celý průběh závodu. Držte se a těšíme se na březen 2021!
20.11.2020 11:29:14
JiDe:  Streda 9,30 rantl. Pancir
26.10.2020 16:42:25
Milan:  Chtěl bych si zaběhnout hezkou trasu kolem Sušice o délce cca 1/2 nebo celého maratonu. Nemáte, prosím, někdo vyzkoušený tip? Vzhledem k počasí, spíš po zpevněném povrchu...
13.10.2020 10:44:41
Dlouhán to Ruda:  Prosím Tě, cyklistický závod letos bohužel nebude viz známé důvody popsané v článku. Na 21.11. plánujeme uspořádat závod v Běhu do vrchu Svatobor "Memoriál Evy Hrabové", musíme doufat, že situace to situace dovolí.
5.10.2020 07:12:29
Ruda:  Pojede se 17.10 nebo posun na listopad?
2.10.2020 11:26:53
FK+JK:  Jsou tedy MTB závody 17.10. zrušené? Děkujeme.
28.9.2020 13:43:34
KK:  Michale zatím není termín jasný. ale plán je někdy začátkem listopadu.
7.9.2020 09:05:20
Michal:  Ahoj, jak to vypadá na podzim se závody?
19.8.2020 21:31:35
Generální partner:
Hlavní partner:
Mediální partneři:
TEAM obléká: