Výsledky Memoriál Evy Hrabové 2023
|
|
Absolutní pořadí |
|
|
Pořadí |
Startovní číslo |
Příjmení a jméno |
Rok narození |
Tým |
Čas |
1. |
26 |
Pavel Brlica |
1993 |
SK 4 Dvory ČB |
20:13:00 |
2. |
41 |
Jan Hostička |
1979 |
Příbram |
22:09:00 |
3. |
37 |
Jaroslav Šmíd |
1976 |
Dobřany |
22:39:00 |
4. |
34 |
Luboš Kůra |
1982 |
Klatovy |
23:29:00 |
5. |
16 |
Eliška Hostková |
2004 |
ASK Slavia Praha |
23:34:00 |
6. |
20 |
Alois Aigner |
2007 |
TSV Regen |
23:40:00 |
7. |
55 |
Miroslav Pohl |
1981 |
Postřižinský kecky |
23:59:00 |
8. |
46 |
Vladimír Koubek |
1975 |
Jiko Čácha Sušice |
24:14:00 |
9. |
11 |
Michal Kadoch |
1987 |
SKI Klub Strakonice |
24:27:00 |
10. |
32 |
Vítězslav Fronk |
1995 |
Samuraj Domažlice |
24:35:00 |
11. |
12 |
Norbert Švarc |
1972 |
Mílaři Domažlice |
24:45:00 |
12. |
17 |
Tomáš Kraus |
2007 |
TJ Sokol SG Plzeň |
24:54:00 |
13. |
8 |
František Řehoř |
1970 |
Fischer SKI Club Vimperk |
25:35:00 |
14. |
56 |
Jindřich Šrejma |
2008 |
|
25:51:00 |
15. |
31 |
Vítězslav Fronk |
1974 |
Mílaři Domažlice |
25:58:00 |
16. |
2 |
Přemysl Koranda |
1988 |
Atletika Klatovy |
26:10:00 |
17. |
15 |
Miroslav Benda |
1962 |
Domažlice |
26:30:00 |
18. |
59 |
Jan Mareš |
1990 |
OCRT Sušice |
26:35:00 |
19. |
63 |
Václav Pokorný |
1984 |
Propani |
26:47:00 |
20. |
54 |
Martin Kopačka |
1978 |
SKP Sušice |
27:00:00 |
21. |
23 |
Günther Schald |
1963 |
TSV Regen |
27:05:00 |
22. |
24 |
Jakub Žák |
1984 |
Horalka a Tatranka |
27:06:00 |
23. |
40 |
Jan Pejša |
1975 |
Sedlčany |
27:08:00 |
24. |
13 |
Petr Urban |
1985 |
Hasiči Chudenice |
27:16:00 |
25. |
28 |
Jaroslav Pudil |
1961 |
N2 Sport Bečvář |
27:30:00 |
26. |
7 |
Michal Hrabý |
1971 |
Klafunda company |
27:31:00 |
27. |
30 |
Jakub Kolár |
2006 |
|
27:32:00 |
28. |
25 |
Adéla Šeflová |
1985 |
Horalka a tatranka |
27:45:00 |
29. |
29 |
Martin Fürba |
1975 |
Strakonice |
27:52:00 |
30. |
36 |
Alois Šatra |
1958 |
Tatran V. Hydčice |
27:59:00 |
31. |
57 |
Daniel Keen |
2009 |
|
28:04:00 |
32. |
27 |
Šárka Grabmüllerová |
1969 |
Prachatice |
28:04:00 |
33. |
22 |
Harald Treml |
1967 |
TSV Regen |
28:08:00 |
34. |
19 |
Monika Wallner |
1967 |
WSW Rabenstein |
28:43:00 |
35. |
18 |
Sabine Wallner |
1995 |
WSW Rabenstein |
28:54:00 |
36. |
77 |
Karel Voráček |
1963 |
Sokol Dolany |
29:33:00 |
37. |
45 |
Tomáš Dolejš |
1982 |
Sokol Mochtín |
29:35:00 |
38. |
33 |
Anna Fronková |
1972 |
Mílaři Domažlice |
29:43:00 |
39. |
35 |
Zdeněk Rus |
1952 |
TJ Nýrsko |
30:14:00 |
40. |
61 |
Josef Soukup |
1982 |
Propani |
30:24:00 |
41. |
14 |
Josef Šnirc |
1987 |
ZDH Zichov |
30:53:00 |
42. |
4 |
Zlata Lukášková |
1968 |
SV Stříbro |
31:15:00 |
43. |
1 |
Kateřina Karlíková |
2006 |
Sušice |
31:23:00 |
44. |
60 |
Jan Zajac |
2012 |
OP Kola |
31:45:00 |
45. |
49 |
Matouš Černý |
2013 |
LK Škoda Plzeň |
31:48:00 |
46. |
64 |
Magdalena Párecká |
2003 |
Majda tým |
32:23:00 |
47. |
53 |
Fronková Vendula |
1984 |
AC Domažlice |
33:12:00 |
48. |
43 |
Barbora Likusová |
2011 |
SK Mníšecký expres |
33:24:00 |
49. |
39 |
Simona Šmídová |
2008 |
Škoda Plzeň |
33:30:00 |
50. |
3 |
Víťa Čabrádek |
1975 |
OKT Klatovy |
33:33:00 |
51. |
6 |
Dominik Weinfurter |
1994 |
ČOSIYK |
33:42:00 |
52. |
62 |
Martin Kopp |
1968 |
Nezávislý turista |
33:53:00 |
53. |
5 |
Dominik Dittrich |
1996 |
ČOSIYK |
34:08:00 |
54. |
52 |
Michala Králíčková |
1981 |
Novoveský Tatra club |
34:35:00 |
55. |
44 |
Polcer Dušan |
1974 |
SK Mníšecký expres |
34:56:00 |
56. |
48 |
Dagmar Rudolfová |
1973 |
Novákovice |
35:10:00 |
57. |
51 |
Jana Černá |
1984 |
|
35:31:00 |
58. |
38 |
Anna Šmídová |
2005 |
SK Sokol Plzeň |
35:53:00 |
59. |
47 |
Radka Ouřadová |
1980 |
Atletika Klatovy |
36:06:00 |
60. |
21 |
Alexandra Odishili |
2008 |
TSV Regen |
36:47:00 |
61. |
42 |
Dagmar Likusová |
1970 |
SK Mníšeckýexpres |
37:47:00 |
62. |
58 |
Šárka Říčanová |
2008 |
Sušice |
40:17:00 |
63. |
9 |
Oliver Kůrka |
2014 |
Rouvy Specialized |
41:10:00 |
64. |
10 |
Tomáš Kůrka |
1986 |
Rouvy Specialized |
41:10:00 |
65. |
50 |
Klára Černá |
2016 |
LK Škoda Plzeň |
45:18:00 |
66. |
65 |
Adéla Drymlová |
2012 |
|
50:08:00 |
67. |
66 |
Lenka Hrušková |
1973 |
|
50:08:00 |
|
|
Kadeti 2009 a mladší ( 14 let a mladší) |
|
|
Pořadí |
Startovní číslo |
Příjmení a jméno |
Rok narození |
Kategorie |
Tým |
Čas |
1. |
57 |
Daniel Keen |
2009 |
|
|
28:04:00 |
2. |
60 |
Jan Zajac |
2012 |
|
OP Kola |
31:45:00 |
3. |
49 |
Matouš Černý |
2013 |
|
LK Škoda Plzeň |
31:48:00 |
4. |
9 |
Oliver Kůrka |
2014 |
|
Rouvy Specialized |
41:10:00 |
|
|
Kadetky 2009 a mladší ( 14 let a mladší) |
|
|
Pořadí |
Startovní číslo |
Příjmení a jméno |
Rok narození |
Kategorie |
Tým |
Čas |
1. |
43 |
Barbora Likusová |
2011 |
|
SK Mníšecký expres |
33:24:00 |
2. |
50 |
Klára Černá |
2016 |
ŽK |
LK Škoda Plzeň |
45:18:00 |
3. |
65 |
Adéla Drymlová |
2012 |
|
|
50:08:00 |
|
|
Junioři 2005 - 2008 ( 15-18 let) |
|
|
Pořadí |
Startovní číslo |
Příjmení a jméno |
Rok narození |
Kategorie |
Tým |
Čas |
1. |
20 |
Alois Ajgner |
2007 |
|
TSV Regen |
23:40:00 |
2. |
17 |
Tomáš Kraus |
2007 |
|
TJ Sokol SG Plzeň |
24:54:00 |
3. |
56 |
Jindřich Šrejma |
2008 |
|
|
25:51:00 |
4. |
30 |
Jakub Kolár |
2006 |
|
|
27:32:00 |
|
|
Juniorky 2005 - 2008 ( 15-18 let) |
|
|
Pořadí |
Startovní číslo |
Příjmení a jméno |
Rok narození |
Kategorie |
Tým |
Čas |
1. |
1 |
Kateřina Karlíková |
2006 |
|
Sušice |
31:23:00 |
2. |
39 |
Simona Šmídová |
2008 |
|
Škoda Plzeň |
33:30:00 |
3. |
38 |
Anna Šmídová |
2005 |
|
SK Sokol Plzeň |
35:53:00 |
4. |
21 |
Alexandra Odishili |
2008 |
|
TSV Regen |
36:47:00 |
5. |
58 |
Šárka Říčanová |
2008 |
|
Sušice |
40:17:00 |
|
|
MUŽI A 2004 - 1984 (19 až 39 let) |
|
|
Pořadí |
Startovní číslo |
Příjmení a jméno |
Rok narození |
Kategorie |
Tým |
Čas |
1. |
26 |
Pavel Brlica |
1993 |
|
SK 4 Dvory ČB |
20:13:00 |
2. |
11 |
Michal Kadoch |
1987 |
|
SKI Klub Strakonice |
24:27:00 |
3. |
32 |
Vítězslav Fronk |
1995 |
|
Samuraj Domažlice |
24:35:00 |
4. |
2 |
Přemysl Koranda |
1988 |
|
Atletika Klatovy |
26:10:00 |
5. |
59 |
Jan Mareš |
1990 |
|
OCRT Sušice |
26:35:00 |
6. |
63 |
Václav Pokorný |
1984 |
|
Propani |
26:47:00 |
7. |
24 |
Jakub Žák |
1984 |
|
Horalka a Tatranka |
27:06:00 |
8. |
13 |
Petr Urban |
1985 |
|
Hasiči Chudenice |
27:16:00 |
9. |
14 |
Josef Šnirc |
1987 |
|
ZDH Zichov |
30:53:00 |
10. |
6 |
Dominik Weinfurter |
1994 |
|
ČOSIYK |
33:42:00 |
11. |
5 |
Dominik Dittrich |
1996 |
|
ČOSIYK |
34:08:00 |
12. |
10 |
Tomáš Kůrka |
1986 |
|
Rouvy Specialized |
41:10:00 |
|
|
MUŽI B 1983- 1974 (40 až 49 let) |
|
|
Pořadí |
Startovní číslo |
Příjmení a jméno |
Rok narození |
Kategorie |
Tým |
Čas |
1. |
41 |
Jan Hostička |
1979 |
|
Příbram |
22:09:00 |
2. |
37 |
Jaroslav Šmíd |
1976 |
|
Dobřany |
22:39:00 |
3. |
34 |
Luboš Kůra |
1982 |
|
Klatovy |
23:29:00 |
4. |
55 |
Miroslav Pohl |
1981 |
|
Postřižinský kecky |
23:59:00 |
5. |
46 |
Vladimír Koubek |
1975 |
|
Jiko Čácha Sušice |
24:14:00 |
6. |
31 |
Vítězslav Fronk |
1974 |
|
Mílaři Domažlice |
25:58:00 |
7. |
54 |
Martin Kopačka |
1978 |
|
SKP Sušice |
27:00:00 |
8. |
40 |
Jan Pejša |
1975 |
|
Sedlčany |
27:08:00 |
9. |
29 |
Martin Fürba |
1975 |
|
Strakonice |
27:52:00 |
10. |
45 |
Tomáš Dolejš |
1982 |
|
Sokol Mochtín |
29:35:00 |
11. |
61 |
Josef Soukup |
1982 |
|
Propani |
30:24:00 |
12. |
3 |
Víťa Čabrádek |
1975 |
|
OKT Klatovy |
33:33:00 |
13. |
44 |
Polcer Dušan |
1974 |
|
SK Mníšecký expres |
34:56:00 |
|
|
MUŽI C 1973- 1964 (50 až 59 let) |
|
|
Pořadí |
Startovní číslo |
Příjmení a jméno |
Rok narození |
Kategorie |
Tým |
Čas |
1. |
12 |
Norbert Švarc |
1972 |
|
Mílaři Domažlice |
24:45:00 |
2. |
8 |
František Řehoř |
1970 |
|
Fischer SKI Club Vimperk |
25:35:00 |
3. |
7 |
Michal Hrabý |
1971 |
|
Klafunda company |
27:31:00 |
4. |
22 |
Harald Treml |
1967 |
|
TSV Regen |
28:08:00 |
5. |
62 |
Martin Kopp |
1968 |
|
Nezávislý turista |
33:53:00 |
|
|
MUŽI D 1963 starší (60 a starší) |
|
|
Pořadí |
Startovní číslo |
Příjmení a jméno |
Rok narození |
Kategorie |
Tým |
Čas |
1. |
15 |
Miroslav Benda |
1962 |
|
Domažlice |
26:30:00 |
2. |
23 |
Günther Schald |
1963 |
|
TSV Regen |
27:05:00 |
3. |
28 |
Jaroslav Pudil |
1961 |
|
N2 Sport Bečvář |
27:30:00 |
4. |
36 |
Alois Šatra |
1958 |
|
Tatran V. Hydčice |
27:59:00 |
5. |
77 |
Karel Voráček |
1963 |
|
Sokol Dolany |
29:33:00 |
6. |
35 |
Zdeněk Rus |
1952 |
|
TJ Nýrsko |
30:14:00 |
|
|
ŽENY A 2004 - 1989 (19 až 34 let) |
|
|
Pořadí |
Startovní číslo |
Příjmení a jméno |
Rok narození |
Kategorie |
Tým |
Čas |
1. |
16 |
Eliška Hostková |
2004 |
|
ASK Slavia Praha |
23:34:00 |
2. |
18 |
Sabine Wallner |
1995 |
|
WSW Rabenstein |
28:54:00 |
3. |
64 |
Magdalena Párecká |
2003 |
|
Majda tým |
32:23:00 |
|
|
ŽENY B 1988 - 1974 (35 až 49 let) |
|
|
Pořadí |
Startovní číslo |
Příjmení a jméno |
Rok narození |
Kategorie |
Tým |
Čas |
1. |
25 |
Adéla Šeflová |
1985 |
|
Horalka a tatranka |
27:45:00 |
2. |
53 |
Fronková Vendula |
1984 |
|
AC Domažlice |
33:12:00 |
3. |
52 |
Michala Králíčková |
1981 |
|
Novoveský Tatra club |
34:35:00 |
4. |
51 |
Jana Černá |
1984 |
|
|
35:31:00 |
5. |
47 |
Radka Ouřadová |
1980 |
|
Atletika Klatovy |
36:06:00 |
|
|
ŽENY C 1973 a starší (50 a starší) |
|
|
Pořadí |
Startovní číslo |
Příjmení a jméno |
Rok narození |
Kategorie |
Tým |
Čas |
1. |
27 |
Šárka Grabmüllerová |
1969 |
|
Prachatice |
28:04:00 |
2. |
19 |
Monika Wallner |
1967 |
|
WSW Rabenstein |
28:43:00 |
3. |
33 |
Anna Fronková |
1972 |
|
Mílaři Domažlice |
29:43:00 |
4. |
4 |
Zlata Lukášková |
1968 |
|
SV Stříbro |
31:15:00 |
5. |
48 |
Dagmar Rudolfová |
1973 |
|
Novákovice |
35:10:00 |
6. |
42 |
Dagmar Likusová |
1970 |
|
SK Mníšeckýexpres |
37:47:00 |
7. |
66 |
Lenka Hrušková |
1973 |
|
|
50:08:00 |