Memoriál Evy Hrabové 2023:
Zbývá: -82 dní
Přihlášeno: 47 lidí
Sušický High Point Stevens MTB Maraton 2022:
Zbývá: 79 dní
Přihlášeno: 0 lidí

Výsledky Memoriál Evy Hrabové 2023



Absolutní pořadí

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Tým Čas
1. 26 Pavel Brlica 1993 SK 4 Dvory ČB 20:13:00
2. 41 Jan Hostička 1979 Příbram 22:09:00
3. 37 Jaroslav Šmíd 1976 Dobřany 22:39:00
4. 34 Luboš Kůra 1982 Klatovy 23:29:00
5. 16 Eliška Hostková 2004 ASK Slavia Praha 23:34:00
6. 20 Alois Aigner 2007 TSV Regen 23:40:00
7. 55 Miroslav Pohl 1981 Postřižinský kecky 23:59:00
8. 46 Vladimír Koubek 1975 Jiko Čácha Sušice 24:14:00
9. 11 Michal Kadoch 1987 SKI Klub Strakonice 24:27:00
10. 32 Vítězslav Fronk 1995 Samuraj Domažlice 24:35:00
11. 12 Norbert Švarc 1972 Mílaři Domažlice 24:45:00
12. 17 Tomáš Kraus 2007 TJ Sokol SG Plzeň 24:54:00
13. 8 František Řehoř 1970 Fischer SKI Club Vimperk 25:35:00
14. 56 Jindřich Šrejma 2008
25:51:00
15. 31 Vítězslav Fronk 1974 Mílaři Domažlice 25:58:00
16. 2 Přemysl Koranda 1988 Atletika Klatovy 26:10:00
17. 15 Miroslav Benda 1962 Domažlice 26:30:00
18. 59 Jan Mareš 1990 OCRT Sušice 26:35:00
19. 63 Václav Pokorný 1984 Propani 26:47:00
20. 54 Martin Kopačka 1978 SKP Sušice 27:00:00
21. 23 Günther Schald 1963 TSV Regen 27:05:00
22. 24 Jakub Žák 1984 Horalka a Tatranka 27:06:00
23. 40 Jan Pejša 1975 Sedlčany 27:08:00
24. 13 Petr Urban 1985 Hasiči Chudenice 27:16:00
25. 28 Jaroslav Pudil 1961 N2 Sport Bečvář 27:30:00
26. 7 Michal Hrabý 1971 Klafunda company 27:31:00
27. 30 Jakub Kolár 2006
27:32:00
28. 25 Adéla Šeflová 1985 Horalka a tatranka 27:45:00
29. 29 Martin Fürba 1975 Strakonice 27:52:00
30. 36 Alois Šatra 1958 Tatran V. Hydčice 27:59:00
31. 57 Daniel Keen 2009
28:04:00
32. 27 Šárka Grabmüllerová 1969 Prachatice 28:04:00
33. 22 Harald Treml 1967 TSV Regen 28:08:00
34. 19 Monika Wallner 1967 WSW Rabenstein 28:43:00
35. 18 Sabine Wallner 1995 WSW Rabenstein 28:54:00
36. 77 Karel Voráček 1963 Sokol Dolany 29:33:00
37. 45 Tomáš Dolejš 1982 Sokol Mochtín 29:35:00
38. 33 Anna Fronková 1972 Mílaři Domažlice 29:43:00
39. 35 Zdeněk Rus 1952 TJ Nýrsko 30:14:00
40. 61 Josef Soukup 1982 Propani 30:24:00
41. 14 Josef Šnirc 1987 ZDH Zichov 30:53:00
42. 4 Zlata Lukášková 1968 SV Stříbro 31:15:00
43. 1 Kateřina Karlíková 2006 Sušice 31:23:00
44. 60 Jan Zajac 2012 OP Kola 31:45:00
45. 49 Matouš Černý 2013 LK Škoda Plzeň 31:48:00
46. 64 Magdalena Párecká 2003 Majda tým 32:23:00
47. 53 Fronková Vendula 1984 AC Domažlice 33:12:00
48. 43 Barbora Likusová 2011 SK Mníšecký expres 33:24:00
49. 39 Simona Šmídová 2008 Škoda Plzeň 33:30:00
50. 3 Víťa Čabrádek 1975 OKT Klatovy 33:33:00
51. 6 Dominik Weinfurter 1994 ČOSIYK 33:42:00
52. 62 Martin Kopp 1968 Nezávislý turista 33:53:00
53. 5 Dominik Dittrich 1996 ČOSIYK 34:08:00
54. 52 Michala Králíčková 1981 Novoveský Tatra club 34:35:00
55. 44 Polcer Dušan 1974 SK Mníšecký expres 34:56:00
56. 48 Dagmar Rudolfová 1973 Novákovice 35:10:00
57. 51 Jana Černá 1984
35:31:00
58. 38 Anna Šmídová 2005 SK Sokol Plzeň 35:53:00
59. 47 Radka Ouřadová 1980 Atletika Klatovy 36:06:00
60. 21 Alexandra Odishili 2008 TSV Regen 36:47:00
61. 42 Dagmar Likusová 1970 SK Mníšeckýexpres 37:47:00
62. 58 Šárka Říčanová 2008 Sušice 40:17:00
63. 9 Oliver Kůrka 2014 Rouvy Specialized 41:10:00
64. 10 Tomáš Kůrka 1986 Rouvy Specialized 41:10:00
65. 50 Klára Černá 2016 LK Škoda Plzeň 45:18:00
66. 65 Adéla Drymlová 2012
50:08:00
67. 66 Lenka Hrušková 1973
50:08:00

 



Kadeti 2009 a mladší ( 14 let a mladší)

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1. 57 Daniel Keen 2009

28:04:00
2. 60 Jan Zajac 2012
OP Kola 31:45:00
3. 49 Matouš Černý 2013
LK Škoda Plzeň 31:48:00
4. 9 Oliver Kůrka 2014
Rouvy Specialized 41:10:00


Kadetky 2009 a mladší ( 14 let a mladší)

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1. 43 Barbora Likusová 2011
SK Mníšecký expres 33:24:00
2. 50 Klára Černá 2016 ŽK LK Škoda Plzeň 45:18:00
3. 65 Adéla Drymlová 2012

50:08:00


Junioři 2005 - 2008 ( 15-18 let)

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1. 20 Alois Ajgner 2007
TSV Regen 23:40:00
2. 17 Tomáš Kraus 2007
TJ Sokol SG Plzeň 24:54:00
3. 56 Jindřich Šrejma 2008

25:51:00
4. 30 Jakub Kolár 2006

27:32:00


Juniorky 2005 - 2008 ( 15-18 let)

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1. 1 Kateřina Karlíková 2006
Sušice 31:23:00
2. 39 Simona Šmídová 2008
Škoda Plzeň 33:30:00
3. 38 Anna Šmídová 2005
SK Sokol Plzeň 35:53:00
4. 21 Alexandra Odishili 2008
TSV Regen 36:47:00
5. 58 Šárka Říčanová 2008
Sušice 40:17:00


MUŽI A 2004 - 1984 (19 až 39 let)

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1. 26 Pavel Brlica 1993
SK 4 Dvory ČB 20:13:00
2. 11 Michal Kadoch 1987
SKI Klub Strakonice 24:27:00
3. 32 Vítězslav Fronk 1995
Samuraj Domažlice 24:35:00
4. 2 Přemysl Koranda 1988
Atletika Klatovy 26:10:00
5. 59 Jan Mareš 1990
OCRT Sušice 26:35:00
6. 63 Václav Pokorný 1984
Propani 26:47:00
7. 24 Jakub Žák 1984
Horalka a Tatranka 27:06:00
8. 13 Petr Urban 1985
Hasiči Chudenice 27:16:00
9. 14 Josef Šnirc 1987
ZDH Zichov 30:53:00
10. 6 Dominik Weinfurter 1994
ČOSIYK 33:42:00
11. 5 Dominik Dittrich 1996
ČOSIYK 34:08:00
12. 10 Tomáš Kůrka 1986
Rouvy Specialized 41:10:00


MUŽI B 1983- 1974 (40 až 49 let)

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1. 41 Jan Hostička 1979
Příbram 22:09:00
2. 37 Jaroslav Šmíd 1976
Dobřany 22:39:00
3. 34 Luboš Kůra 1982
Klatovy 23:29:00
4. 55 Miroslav Pohl 1981
Postřižinský kecky 23:59:00
5. 46 Vladimír Koubek 1975
Jiko Čácha Sušice 24:14:00
6. 31 Vítězslav Fronk 1974
Mílaři Domažlice 25:58:00
7. 54 Martin Kopačka 1978
SKP Sušice 27:00:00
8. 40 Jan Pejša 1975
Sedlčany 27:08:00
9. 29 Martin Fürba 1975
Strakonice 27:52:00
10. 45 Tomáš Dolejš 1982
Sokol Mochtín 29:35:00
11. 61 Josef Soukup 1982
Propani 30:24:00
12. 3 Víťa Čabrádek 1975
OKT Klatovy 33:33:00
13. 44 Polcer Dušan 1974
SK Mníšecký expres 34:56:00


MUŽI C 1973- 1964 (50 až 59 let)

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1. 12 Norbert Švarc 1972
Mílaři Domažlice 24:45:00
2. 8 František Řehoř 1970
Fischer SKI Club Vimperk 25:35:00
3. 7 Michal Hrabý 1971
Klafunda company 27:31:00
4. 22 Harald Treml 1967
TSV Regen 28:08:00
5. 62 Martin Kopp 1968
Nezávislý turista 33:53:00


MUŽI D 1963 starší (60 a starší)

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1. 15 Miroslav Benda 1962
Domažlice 26:30:00
2. 23 Günther Schald 1963
TSV Regen 27:05:00
3. 28 Jaroslav Pudil 1961
N2 Sport Bečvář 27:30:00
4. 36 Alois Šatra 1958
Tatran V. Hydčice 27:59:00
5. 77 Karel Voráček 1963
Sokol Dolany 29:33:00
6. 35 Zdeněk Rus 1952
TJ Nýrsko 30:14:00


ŽENY A 2004 - 1989 (19 až 34 let)

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1. 16 Eliška Hostková 2004
ASK Slavia Praha 23:34:00
2. 18 Sabine Wallner 1995
WSW Rabenstein 28:54:00
3. 64 Magdalena Párecká 2003
Majda tým 32:23:00


ŽENY B 1988 - 1974 (35 až 49 let)

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1. 25 Adéla Šeflová 1985
Horalka a tatranka 27:45:00
2. 53 Fronková Vendula 1984
AC Domažlice 33:12:00
3. 52 Michala Králíčková 1981
Novoveský Tatra club 34:35:00
4. 51 Jana Černá 1984

35:31:00
5. 47 Radka Ouřadová 1980
Atletika Klatovy 36:06:00


ŽENY C 1973 a starší (50 a starší)

Pořadí Startovní číslo Příjmení a jméno Rok narození Kategorie Tým Čas
1. 27 Šárka Grabmüllerová 1969
Prachatice 28:04:00
2. 19 Monika Wallner 1967
WSW Rabenstein 28:43:00
3. 33 Anna Fronková 1972
Mílaři Domažlice 29:43:00
4. 4 Zlata Lukášková 1968
SV Stříbro 31:15:00
5. 48 Dagmar Rudolfová 1973
Novákovice 35:10:00
6. 42 Dagmar Likusová 1970
SK Mníšeckýexpres 37:47:00
7. 66 Lenka Hrušková 1973

50:08:00
Dlouhán:  přidal jsem poslední třetí fotogalerii
22.3.2023 21:34:45
Mirek:  Fotky jsou i na: https://mirasbendas.rajce.idnes.cz/23.03.18%2C_Beh_na_Svatobor_-_Memorial_Evy_Hrabove/
21.3.2023 16:13:22
Dlouhán:  Byla přidána další fotogalerie ze sobotního závodu.
20.3.2023 20:19:54
Dlouhán:  byla přidána první fotogalerie z Memoriálu Evy Hrabové. Další budou přibývat
19.3.2023 08:08:10
karel klafunda:  ahoj, kdyb někdo chtěl výsledky ze sobotního běhu, piště na michal.hraby@huskycz.cz , pošlu
18.3.2023 20:19:24
Dlouhán:  byla přidána i druhá fotogalerie ze Sušického High point Stevens MTB maratonu 2022
4.9.2022 16:50:56
Dlouhán:  byla přidána první fotogalerie ze závodů z minulého týdne. Trošku to trvalo ale fotek bylo spousty... Ještě přidám druhou galerii. Kdyby někdo chtěl fotku v plném rozlišení napište nám na teamový email a já jí obratem zašlu
4.9.2022 11:34:57
Dlouhán:  byly přidány výsledky dětských kategorií
31.8.2022 23:03:57
Generální partner:
Hlavní partner:
Mediální partneři:
TEAM obléká: